Krompir

Ne suzbija kr. zlaticu. Insekticid je u praskastom stanju i sipam ga 2 puta u zemlju prilikom sadnje i prilikom ogrtanja.



A kako se zove taj preparat?znaci ne rastvara se u vodi?I dali e stavlja u tkz odzak (u zemlju) ili na zemlji?hvala unapred
 
Nego ja sam mislio da ce smetati krompiru insekticid ako se stavi odma pored njega u zemlji,sta mislis o preparatu fobos?poz
 
poprskaj prije sadnje sa prestige fs 290, i s ničim nečeš imati problema, samo nemoj prskati gomolje ako ćeš ga vaditi kao mladi.....
 
Da li je neko imao sortu Vineta?
Tamo gde uzimam seme nemaju Lisetu(izmrzla) pa mi nude tu sortu kao slicnu?!
 
Nego ljudi kako vadite vi taj krompir ako imate vece povrsine,ima neka masina ili plug?pozdrav
 
ma jok ne postioje masine ,, taman posla vada ljudi ,, malim moticicama ,, i male grabulje ,,kao one sto se deca igraju po , pesku ,krenu i jesen i zavrsavaju do godine ha ha.. pa normalno da postoji, brate pa da li mi zivio na marsu ili ili smo pali s meseca ,razmislii sta pitas , sta danas ne postoji ,, de reci mi :haha:
 
ma jok ne postioje masine ,, taman posla vada ljudi ,, malim moticicama ,, i male grabulje ,,kao one sto se deca igraju po , pesku ,krenu i jesen i zavrsavaju do godine ha ha.. pa normalno da postoji, brate pa da li mi zivio na marsu ili ili smo pali s meseca ,razmislii sta pitas , sta danas ne postoji ,, de reci mi :haha:
@crni gruja
Lepo si me nasmejao,...sa moticicama i malim grabuljama.:haha:...Ne postoji drveni sporet:haha:...
 
ma jok ne postioje masine ,, taman posla vada ljudi ,, malim moticicama ,, i male grabulje ,,kao one sto se deca igraju po , pesku ,krenu i jesen i zavrsavaju do godine ha ha.. pa normalno da postoji, brate pa da li mi zivio na marsu ili ili smo pali s meseca ,razmislii sta pitas , sta danas ne postoji ,, de reci mi :haha:



Lepo sam pitao dali vadite plugom ili nekim masinama,da znam,niko nije rekao da vadite rucno,i ovo nije forum da se sprdas ako neces da pomognes idi na vukajliju pa tamo pisi sta hoces,ja sam lepo pitao i ocekivao sam lep odgovor!
 
ee pitao si kao dasi pao sa kruske ,, sprdas se ti ,, ja sam ti dao adekvatan odgovor na tvoje postavljeno pitanje , da se ga formulisao drugacije ,, drugaciji bi i odgovor bio ,, zato imas ti jos da se mucis za to lepo ha ha .. ada nesec i muzicku zelju ..aajooojj
 
Ti ako nisi radan da pomognes i izadjes u susret lepo covece nemoj da komentarises,mogao si da napises vadi se plugom primer ili sta bilo a ne da mi tu filozofiras nesto,i ja da hocu da zbijam sale zbijao bi ih na forumu koji je predvidjen za tako nes a ne ovde
 
Ti ako nisi radan da pomognes i izadjes u susret lepo covece nemoj da komentarises,mogao si da napises vadi se plugom primer ili sta bilo a ne da mi tu filozofiras nesto,i ja da hocu da zbijam sale zbijao bi ih na forumu koji je predvidjen za tako nes a ne ovde
Prijatelju bez sekiracije , pitanje koje si postavio je sasvim na svom mestu, pa nesade svi krompir na više pa da moraju znati kakve ih mašine vade a nije ni sramota pitati. Prike samo Ti popi jedno pivce i neobraćaj pažnju na takve mangupe :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh