Krompir

Bravo, to ima najvise smisla prijatelju. Plamenjaca se dosta drugacije ispoljava i, na toj parceli je prskana nesto jaca doza senkora. Kise je palo maltene 100 litara od prskanja. Dal je dobro resenje epin ekstra zbog tog stresa?

Sent from my Lenovo A1000 using Tapatalk
 
Najbolje ti je da rastopiš 5 kg ureje po hektaru i da baciš folijarno,mada će se on isčupati i sam ali mu pomoć nije na odmet. koliko si išao metrabuzina po hektaru ?Kada je kišna godina kod mene su se oštećenja javljala i od 1 kg po hektaru.
 
Vec sam uzo elpin jutros. Isao sam 1kg ali bas na toj parceli sam dodao sto mi ostalo u prskalici tako da je bilo tu i jace. Zastitar je potvrdio da je malo osuren senkorom

Sent from my Lenovo A1000 using Tapatalk
 
Bez brige preboleće on to.Ja sledeće sedmice krećem sa vadjenjem,juče samo probao ima ga 1,5 kg po duznom metru
 
eca84056d0687b4c1a2650f3c30f8581.jpg
ed41813b58c5c1e9805f6c8a777846e5.jpg
a910f8cf7c8e8acc6fc27f80d9d28719.jpg


Sent from my HTC One mini 2 using Tapatalk
 
Jel ima neko informaciju koja je cena mladog krompira na kvantasu u bg?Treba da vadim ovih dana i beli i crveni.

Послато са m2 note уз помоћ Тапатока
 
Sta se ove godine pokazalo najbolje za zlaticu,dva puta sam prskao aktarom,prvi put kako tako,drugi put nikako..
 
Ja sam s mospilanom ubija i staru novo na tržištu milina u roku sat vremena sve otišlo i čak jajašca
 
Cuo sam da je cena na kvantasu 10. dinara, ali posto je komsa opstepoznati lazov, a i sam ne mogu da poverujem u to, moram da pitam ovde. Imam jos mesec dana do pocetka vadjenja.
 
Nazad
Vrh