Kupina sezona 2019.plasman i cena

На беградским пијацама купина на мерење између 260 и 320 динара,како где.
(извор је новинарска приправница једног београдског листа,иначе ћерка наших пријатеља)

По истим ценама се продају и малине .
 
На беградским пијацама купина на мерење између 260 и 320 динара,како где.
(извор је новинарска приправница једног београдског листа,иначе ћерка наших пријатеља)

По истим ценама се продају и малине .

To su mizerne kolicine, nista bez hladnjaca i dalje prerade, kupina je veoma zastupljena u industriji.

- - - - - - - - - -

Kupina čačanka ovde pisu 45 din, izgleda da nema nista od bolje cene i ove godine.

Tesko ce da se vrati 2012god kad bese kupina preko 2e, i to je bilo nerealno visoka cena, ali sad posle toga imamo par godina nerealno niske cene, tako da bi sad za oporavak trebala biti opet preko 2e,
 
Ne secam se da je kupina bila 2e zadnjih 10tak godina, tu cenu ne ocekujem ni sada, maksimalna cena koju pamtim je 100-120 din. Sto je po meni za kvalitetanu kupinu i realna cena. Svakako je 40-50din neisplativo, ako bude tako, preskacem i ovu godinu, a mislim da bi trebali i ostali. Pozdrav! ;)
 
Nektar izašao sa 40 din čačanka,otkupljivali kažu da je on reper za cenu u Srbiji,ja na ovu cenu odustajem od berbe,poz

Послато са VIVAX PRO2 помоћу Тапатока
 
Samo Tornfri mislim odvajaju i on je 50din

- - - - - - - - - -

Znaci opet nas šišaju..
Toliko. Juče sam bio za gajbice. Danas prva berba i već nemam volju. Nema tu mesta za neki napredak cene,jer je kiše bilo dovoljno tako da na sušu ne može da se računa. Jedino ako bude slabija ponuda ali to je 10-20 dinara. Sve u svemu još jedno veliko razočarenje i duboka analiza
 
Nazad
Vrh