Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja danas dobio uplatnicu za neki samodoprinos iz prihoda poljoprivrede I sumarstva izmirenja obaveza dospelih do 15.05.2019. Ali za dedu koji nije medju nama 30 good.

J.... im sve zivo I mrtvo,koja je ovo Banda pa to nije normalno.
 
Namere su samo njemu poznate. Ostali samo klimaju glavom, jer 1 uzdržan može da nadglasa 7.000 samo u zemlji Srbiji.

Gledam Život Priča. Sada već besni rat Jutka protiv Prve TV. Viču Ua Prva.
Prva TV, gazda Zveki, bivši DS, danas poverenik SNS za Nišavski okrug. Sa DS-om zaradio solidno, a sa ovima se aknuo od bogatstva.
Jutka bivši Veljin a sada poverenik SNS za Rasinski okrug. Siromah koji vozi BMW X5.
E u Brus AV treba da pošalje onog rmpaliju crnogorca što je prinudni u S. Palanci i što ih postrojava i lupa šamare. Prinudni je dolazio i u JA 2013 kada lokalni naprednjaci nisu hteli uz Palmu pa se pohvatali za guše i podelili u 2 odbora, imali dve adrese i slavili dve slave.
Kada bude izbio rat jakih u okviru stranke oko plena, raspašće se kao SPO. Za sada prinudne rmpalije drže sve pod kontrolu.
 
57624860_276409429977929_5433743802558840832_n.jpg
 
Ovako izgleda nikad bogatija Srbija.
Slikano u Smederevskoj Palanci. Ovo su Srbi, nisu Romi.
Mnogi cigani koji donesu otpad iz BG kontejnera, nakon vašara ostave neprodato. Onda nastupa naša sirotinja. Biraju cipele, bluze, deca skupljaju igračke. Narod čeka pored sa praznim torbama i kesama a onda juriš na besplatnu garderobu. Svakog vašara ih je sve više.

slikano kroz prozor i umanjeno maksimalno,da nebi morao da blurujem lica jer sam se trudio da se ničije lice na slici ne prepozna. Ima lepih žena i dece ovde, ovo nije društveni otpad

49d8e575b754f23ad5e6b1754ef2d8cc.jpg




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako je u Ukrajini pobedio komičar, ladno bi mogli kod nas Dinčića za predsednika. Dečko je prepametan a posle učešća u Survivoru znam i da je dobar ko leba.
Legalizacija “častiti doktora” je izum kakav svet nije video. Ja ne mogu da verujem čemu služi naša skupština.
________________________________

Gledao sam davno udes motorom. Motor zna da poleti. Ništa neobično.
 
Ovj udes motorom je vise za temu NIKAD ovako...
Nastradao je momak koji se poznavao sa mojim sinom.
 
Za motor treba biti zreo ,stalozen i psihicki stabilan ,na zalost u 80% slucajeva motor kupuju likovi koji su kontra od toga.
Ovaj momak se ponovio sa ovim motorom pre desetak dana.
 
Jeste strašno i žalosno, roditelj je tu nemoćan, kao kod narkomanije
Od 7 godine vozim motore, od 12_13 veće motore do 250ccm, od 16 preko 250ccm
Od 22 ispod 250ccm
Vozio sam i jake mašine, ne tudje već moje 900_1000ccm 180+ ks roditelji tu nisu ništa mogli to je bila strast, svašta su pokušavali
Tek sa 22_23 koliko toliko zreo sam shvatio da nevodi nikud voziti koliko može
Imao sam 3 drugara sa kojim sam zajedno vozio više ih nemam na žalost
Jedan 19g
Drugi 27g
Treći 32 g
Sve sa motorom u smrt
Roditelji svih nas su trpeli kritike seljana policije,rodbine vozili smo kao Indijanci
I sada imam 4 motora 125_250ccm i dva mala juče sam vozio sestrića 4g i on kao i svako dete voli da se vozi naravno ako izrazi želju ja ću mu kupiti motor truditi se da ga naučim da jedna greška mnogo košta, i sam sam bio u gipsu i lezao nedeljama, bio bez kože na ledjima, i svašta ali na sreću glava je na ramenima

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Ja sam mator kupio motor, Hondu CBR i pricao ma ja cu to polako da vozim, a onda sam uhvatio sebe kako letim i rekao zajebi ne moze ovo polako i prodao.
 
Zalosno. Kad vidim i procitam ovako nesto i ja se zamislim da prodam moj motor. Pisao sam u temi o motorima skoro da sam iso u voznju i da uslovi za bezbednu voznju jednostavno ne postoje. Da ga vozim 50-60-70 ko da stojim u mesto. Ubacim u garazu i cekam bolje vreme. Na zalost neki ne mogu da cekaju i eto.
 
Jeste strašno i žalosno, roditelj je tu nemoćan, kao kod narkomanije
Od 7 godine vozim motore, od 12_13 veće motore do 250ccm, od 16 preko 250ccm
Od 22 ispod 250ccm
Vozio sam i jake mašine, ne tudje već moje 900_1000ccm 180+ ks roditelji tu nisu ništa mogli to je bila strast, svašta su pokušavali
Tek sa 22_23 koliko toliko zreo sam shvatio da nevodi nikud voziti koliko može
Imao sam 3 drugara sa kojim sam zajedno vozio više ih nemam na žalost
Jedan 19g
Drugi 27g
Treći 32 g
Sve sa motorom u smrt
Roditelji svih nas su trpeli kritike seljana policije,rodbine vozili smo kao Indijanci
I sada imam 4 motora 125_250ccm i dva mala juče sam vozio sestrića 4g i on kao i svako dete voli da se vozi naravno ako izrazi želju ja ću mu kupiti motor truditi se da ga naučim da jedna greška mnogo košta, i sam sam bio u gipsu i lezao nedeljama, bio bez kože na ledjima, i svašta ali na sreću glava je na ramenima

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
Kako je roditelj nemocan, ko je dao novac za motor
Veoma cest slucaj je da deci koja su vozila apenca ili neki skuter kupe sportski R motocikl
I ja sam zaljubljenik u motore , imao sam 2 pada, sad kad se setim vidim koliko je bitna zrelost i bistra glava
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh