Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma nije normalno ni ono u Njujorku i Londonu betoncina,smog,jurnjava,sirene,sve zatrovano bolestan narod i otudjen a depresivan do bola.Kako je krenulo doci ce momenat a vec nadolazi da ce covek teziti da se vrati u prirodu u raj u mirnocu sve ima svoju cenu ali da sve kockice slozis uvek nesto fali
 
Danas nam dolazi ovaj njihov predsednik,slikaću autobuse da vidimo koliko će ih doći.Mora biti nekog sranja uskoro,imam takav osećaj,isto kao 1991 i 5 oktobra,čini mi se da me ne vara.Samo što nisam više tako mlad da idem na ta sva sranja.Ako budem istrpeo ovaj put će sranje proći bez mene.
 
Da li ima opcija na ovom forumu da se napravi anketa za glasanje,sta mislite koja bi stranka politicka pobedila na ovom forumu,znam da politika nije dozvoljenja na forumima a ovde vecina clanova pise o politici...
 
Nema smisla da te kažnjavam zbog gluposti.Ovo je poljoprivredni forum a dozvolili smo da se vodi politika samo u ovoj temi što ne znači da će tako i ostati.
 
Ranije smo strogo zabranjivali politiku i kažnjavali redom vinovnike.Sada nismo tako strogi a i nema se živaca za borbu sa vetrenjačama pa je napravljen kompromis.Dokle će biti tako ne zna se.
 
То се сече у корену, бар сам ја тако радио на војном форуму, са још пар модератора...без опомена се поделе црвени прво на месец дана, а потом и дуже, ако се виновник и даље не придржава правилника....
 
Ne bih da se vraćam u prošlost i podsećam šta smo sve prošli kao moderatori tokom podele foruma.Neke stvari zaslužuju da budu duboko zakopane.
 
Него ја се данаске поновио са пиштољчичем....чехиња је у питању......

s4v3uu.jpg


- - - - - - - - - -

Ово сам сликао више због ове футроле коју ми је буки поклонио....
 
Ja sam vodio juniora u streljački klub na testiranje i sada čekamo da napuni 10 godina kako bi krenuo sa treniranjem.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh