Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hvala ti mnogo, stupicu u kontakt sa njim.

Ne mora da bude firma, moze i fizicko loce da se privatno bavi time samo da znate licno da su uredu ljudi i da rade korektno.

Poslato sa ALE-L21 pomoću Tapatoka
 
Jedno pitanje, zna li neko mozda ko pravi sajle za rucne kocnice? konkretno za zmaj 170 moze okolina Zrenjanina Novog sada a da je korektan.

Послато са SM-A310F помоћу Тапатока
 
Šta je ovo i kako se ovo gov..o iskljucuje?? Kakvi bre kinovi i ostali ...... Ne mogu listati temu to sranje stalno iskače.
7072223dfb59244b6e9c2cca4265c7c6.jpg
 
Gde da nadjem za koji precnik srafa koji kljuc (najcesce) hvata? Za ove manje znam, npr m8 je za kljuc 13 najcesce, m6 je za 10, m10 je 17 itd... Pokusavao sam svasta da ukucam u gugl ali bez pravog rezultata...
 
Kolega to bi bilo odlicno, ako je pronadjes javi se u pp, ne mogu nigde da nadjem a ovaj jedan sto sam nasao da mi uradi po meri mi je jako zakomplikovao celu pricu tako da nista od te varijante.

Послато са SM-A310F помоћу Тапатока
 
Za kin, pipnete samo ovaj kružić da ne nudi više, i neće vam predlagati koga da nagradite. To je neka interna nagrada za Tapatalk. Kada skupiš neku količinu, možeš da dobiješ tapatalk 1mesec bez reklama.
9a622c8dde79495ff68ad1fbeabf5c4f.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Дали је неко скоро био у неком судском процесу,накнаде штете,експропријације итд колико адвокати узимају тј који проценат?
 
Grunt ja sam u sudskom postupku za gasovod. Advokatica je rekla ništa ne treba.Verovatno će naplatiti od Srbijagasa. :)

Sent from my G630-U20 using Tapatalk
 
скупо то за 20%......спустили су цене, јер их има као хијена.....циљај 5-7%.

послато са iq1019n уз помоћ плуга
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh