Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
MTS mi poslao poruku da je ugovor koji sam napravio online za pripaid tarifu od 1. maja nevažeći i da izaberem neku novu tarifu. Nakon 4meseca, ladno mi raskidaju ugovor jer su tarife poskupele. Kakvi prevaranti.
Do 2014-te najniža tarifa bila je 290din, 100min i 100sms-a.
Do 2016 je bilo 490din 100min i 100sms
Do 2018 - 550din 250min i 250sms
Do skoro je bilo 650din 200min i 200sms
Danas su 100min i 100poruke neki dinar ispod 900, tj -30% ako ne uzmem mobilni.
Mislim da ću da pređem u VIP. Ja da im kupujem Kopernikus i finansiram Pink kablovske račune, ne dolazi u obzir.
VIP sigurica 499din.
 
Da li ima neki forumas iz Pozarevca ili okoline, da zna coveka iz okoline Pozarevca koji prodaje Case 2388 kombajn sa zitnim hederom i Geringovim sklapajucim adapterom za kukuruz. Taj covek se jednom javio na telefon iz oglasa i vise se ne javlja, a neki moji drugari su zainteresovani za taj kombajn (nisu zapamtili kako se covek zove i iz kog je mesta vec samo da je kombajn u okolini Pozarevca kad u ga zvali). Prilicno im je hitno jer u ponudi imaju jos jedan pa da vide koji im je bolja opcija. Bio bih jako zahvalan ako neko moze da nam pomogne...

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
[FONT=&quot]"Deset kompanija sa po hiljadu hektara pod voćem pozicionira Srbiju kao lidera u regionu i ozbiljnog igrača na evropskom nivou. Za to je neophodno uložiti oko pet stotina miliona evra, odnosno 50.000 evra po hektaru. Nema potrebe da država daje pare iz budžeta. U bankama građani imaju preko osam milijardi evra štednje. Ponudimo im kamatu od 2,5 odsto i akcije bez prava odlučivanja u kompanijama koje pokrećemo. Posle tri godine realno je da zaraduju preko 10 odsto godišnje na sredstva koja su uložili i za koja im, kao i kad daju novac u komercijalne banke, garantuje država. To bi bila korist za državu, građane, ali i za one koji proizvode protivgradnu zaštitu, ograde, sisteme za navodnjavanje", preporučio je Đilas.[/FONT][FONT=&quot]Dodao je da bi desetine hiljada ljudi u tom lancu došlo do solidnog posla, desetine i stotine manjih firmi bi živnule i počele da prave profit, a "Srbija bi se pokrenula".[/FONT]
[FONT=&quot]Komentrašući povezivaje privatnog sektora i države u oblasti poljoprivrede on je rekao da bi kompanije u državnom vlasništvu pomogle individualnim proizvođačima jer bi mogli da se oslone na te velike firme.[/FONT]
[FONT=&quot]"Uvezali bi sve postojeće hladnjače u sistem, tamo gde nedostaju kapaciteti napravili bi ih. Seljak bi doneo svoj proizvod - malinu, jabuku ili nešto treće - stavio ga u hladnjaču i za to dobio potvrdu. Svakog ponedeljka u podne bi se saopštavala berzanska cena tog proizvoda i proizvođač bi odlučivao da li će da proda ili da čeka da cena raste. Ukoliko su mu potrebne pare za život otišao bi u banku sa potvrdom o predaji proizvoda i uzeo pozajmicu kolika mu je potrebna. Platio bi nekoliko procenata troškove banci, ali ne bi morao da prodaje svoju malinu ili jabuku kad je loša cena, nego bi mogao da čeka. I da sam odluči kad će da proda. Ne bi više bilo ucena, zarada na ljudima koji proizvode, svi bi mogli sami da odluče i da planiraju šta će i kako će raditi", rekao je Đilas.[/FONT]
https://www.espreso.rs/vesti/ekonom...i-koncept-prevazidjeno-shvatanje-uloge-drzave

- - - - - - - - - -

Odlican video,Hasanovic je odlucio da se malo vise otvori,naravno izmedju redova....Ko razume,shvatice...A ovim ostalima....pa ...."nije dato''....,jer "Ko ima dodace mu se,ko nema oduzece mu se i ono sto ima",kaze Sveto Pismo.



P.S.
Obrati paznju na tikove...:sjasi:
 
Da li ima neki forumas iz Pozarevca ili okoline, da zna coveka iz okoline Pozarevca koji prodaje Case 2388 kombajn sa zitnim hederom i Geringovim sklapajucim adapterom za kukuruz. Taj covek se jednom javio na telefon iz oglasa i vise se ne javlja, a neki moji drugari su zainteresovani za taj kombajn (nisu zapamtili kako se covek zove i iz kog je mesta vec samo da je kombajn u okolini Pozarevca kad u ga zvali). Prilicno im je hitno jer u ponudi imaju jos jedan pa da vide koji im je bolja opcija. Bio bih jako zahvalan ako neko moze da nam pomogne...

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Ako je ovaj sa Polovnih automobila ne mogu da prepoznam selo.Znam da ima jedan u neposrednoj blizini Case ali je kupljen prosle god,neznam koji je model niti da li je to ovaj.Probaj zovi preko vikenda ili na Viber posto su mnogi u inostranstvu pa samo vikendom dolaze,ili sad oko Uskrsa.
 
Sinoc bio na vikendici razvucem crevo i priskalicu da olaksam travi, jutros nema ni creva ni prskalice :haha: Popizdim onako lepo, kad eto ga deda iz komsilulka nosi crevo i priskalicu ja komsija sklonio da ti neko ne ukrade :haha:
 
Ima li kod nas kakav sajam kamiona ili je u sklopu sajma gradjevinarstva i gradjevinskih masina? Da vidim one Rambove "Manekenke" a mozda i kupim neku maketu ili mirisljavu jelkicu, al manekenke u prioritet :haha:
 
Evo ja bio kod dede i babe i to bas kad na RTS pocinje drugi dnevnik. Odgledamo svi zajedno lepo vremensku prognozu kao ljudi. Kad ti eto ga Vulin. Deda posto slabo vidi nabi se u sam televizor. Ovaj u stroju i uniformi na braniku otadzbine. Baje nesto kako je velika albanija vec tu i moramo da odlucimo gde ce da se branimo i slicne gluposti. Vec mi puko film kad sam ga video kao vojnika pa i nisam mogo sve da popamtim. Ispljujem ponovo televizor, a deda se iscudjava. Skoro sam bio prinudjen isto to da uradim pa mu cudno dva puta za kratko vreme. Pokupim se i kuci i to je sto se tice moje politike.
 
Jel ima neko nešto o politici ili slično da se svadjamo malo , dosadno je ? Nešto Vučiću , ..Rusija,Amerika ili tako?

Imam ja!!!:osmeh: Salu na stranu al posle 4 god. vratila nam se Olja Beckovic sa "utiskom nedelje" i mogu slobodno reci jedini kulturni tok-sou gede svi ostali cute dok jedan prica, bez svadje i vredjanja... Pre neki dan Ivan Ivanovic sad utisak znaci jos dve sijalice upaljene u ovom medijskom mraku!
 
Sve ti je to moj prijatelju u cilju da oni i dalje uživaju... ista su to organski ostaci prerade hrane u životinja i ljudi... njihov je cilj da imaju dobre plate... crne ugovorene pare...zimovanje i letovanje... da im je lep i zabavan život a mi seljaci da radimo za njihovo uživanje... i Kurta i Murta isto misle.... i sve je ovo dogovoreno da se narod još jednom razočara i da i dalje bude zombi koji gleda nameštene svađe na televiziji i kurve u rijalitijima....
 
Sve se pretvorilo u rijaliti pa čak i vremenska prognoza.
Ivana Ivanovića do skoro nisam gledao. Bio mi je sirov, vulgaran(kao i Amidži), mada je imao ekskluzivne intervjue na koje mu mogu zavideti najveći svetski novinari.
On je imao intervju sa Tomom diplomom u četvrtak veče, dan pred predizbornu ćutnju za drugi krug gde je Toma pobedio. Tada je to moglo, danas je nemoguće videti bilo kog opozicionara na TV-u a da nije negativan kontekst.
Od kada je hajka na Ivana, redovno ga gledam.
Utisak nedelje sam redovno gledao, dok ga nisu zabranili. Ovaj novi sam poslušao u delovima na YouTube. Nadam se da postave ceo. Oljina emisija nije hard talk, ona ne radi na svadju i mišiće. Detaljno ispituje i ne prihvata polu odgovore. Sinoć je Boška odbranila uz pomoć svedoka a onda mu je ona podelila packe. Mnogi i ne primete kada sagovornika ubode u **greška, kao npr AV-a u emisiji zbog koje je ostala bez posla. AV zna odakle preti opasnost pa je zato Olju i ostavio bez posla.
 
U septembru sam krenuo u prvi razred,tačnije moj stariji sin pa i mi sa njim,jelte...
E sad vi meni recite,imam matematički problem,šta je veće 3 palca ili jedna slamka?
 
Ovo me podseti na jednu anegdotu...
Išao mali ciga iz Loka u školu, i na času matematike ga pita učiteljica - je li cigo, ajde kaži ti nama, šta ti misliš koliko je trebalo prikolica zemlje da se napravi ovaj titelski breg? A ciga kaže - pa zavisi koliko je velika prikolica. Ako je prikolica velika ko ceo titelski breg onda je bilo dosta jedna...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Pozdrav,Treba mi jedna info iz Basaida,trazim kontakt sa covekom Koji je kupio zimus polovnog Ford pikapa crvenog. Ako neko zna bio bih zahvalan.

Послато са C9 уз помоћ Тапатока
 
Mislim da znam čoveka,ima preko 60 godina .Ako hoće da mi da br telefona ,javiću ti .Moraš mi reći zbog čega da mu tražim br telefona ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh