Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
То се сече у корену, бар сам ја тако радио на војном форуму, са још пар модератора...без опомена се поделе црвени прво на месец дана, а потом и дуже, ако се виновник и даље не придржава правилника....
Је л' јеси, а? :osmeh:
 
ali ovaj deo gde su na selu je bomba koliko smesan. gde ovo snimano kako se zove bese mesto?

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Najžešća priča je kad klinac u pucnjavi kuka i kaže:”Čuće seljaci pa će da zovu policiju”
A seljaci ladno peku rakiju i komentarišu “dal će da se potamane već jednom”.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Najžešća priča je kad klinac u pucnjavi kuka i kaže:”Čuće seljaci pa će da zovu policiju”
A seljaci ladno peku rakiju i komentarišu “dal će da se potamane već jednom”.


Sent from my iPhone using Tapatalk
i ono kad ratuje selo protiv sela pa nose onog ranjenog..

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Po meni jedan od najjačih domaćih filmova novijeg datuma
[video=youtube_share;zB615uhva28]https://youtu.be/zB615uhva28[/video]
Iako sam ga gledao bar 10 puta i dalje me svaki put nasmeje :osmeh:
 
Немо' да ме зезаш!

На вашару у Дебељачи никада ниси видео пар "штандова" са надгробним споменицима!?

Да, има неклолико ликова који камионима довлаче и излажу "бланко" надгробне споменике.
 
Kad pomenu avion, u našem ataru nestao avion koji je pao jesenas. Prskao od komaraca i pao u kukuruz. Izvadili motor i odneli za Vršac a avion ostao u njive. Jedno vreme ga čuvali policajci. Kad je odnešen motor, prestali da ga čuvaju. Sad čujem frka nema ga, nisu ostali ni dugmići


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
"abluminiju" je cenjena roba...ko i ablubakar,pohron...čudi me da ranije nije nestao sa sve čuvarima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh