Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma onaj štrajk glađu vladajuće partije dok država ne reši problem sa fašizmom je genijalna ideja. Genijalnija od onog fašističkog predloga streljanja 100 za jednog.
Ja ne verujem šta je snašlo ovu našu državu. Ovo nije više za smejanje. Udarila teška tuga.
A glupo je da se ministar policije, ministarka pravde i premijerka nisu ponudili da štrajkuju dok država ne uhapsi Đilasa(koji nema poslanički imunitet) za krađu 500-700, ma milijardu evra.
 
Neki nikako da shvate da nama vodjenje zemlje diktira zapad,moze da dodje bilo ko na celu drzave ,isti ku.... .. a to sto se oninza tv i novime svadjaju i raspravljaju,a onda kasnije bludnice i zajebavaju se zajedno to je druga prica..... Kradu nas sa svih strana,a tako ce ostati i bilo ko da dodje na vlast.....

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
 
Jasno je da je tako, tako je i u okruženju. Ali samo mi imamo ekipu iz “Bele Lađe” na čelu države. To vređa dostojanstvo. Krađu ću da ti i oprostim, ali sex u zdrav mozak ne mogu, to boli.



https://youtu.be/VWmIaRxaBt8
 
Neki nikako da shvate da nama vodjenje zemlje diktira zapad,moze da dodje bilo ko na celu drzave ,isti ku.... .. a to sto se oninza tv i novime svadjaju i raspravljaju,a onda kasnije bludnice i zajebavaju se zajedno to je druga prica..... Kradu nas sa svih strana,a tako ce ostati i bilo ko da dodje na vlast.....

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока

Koliko ljudi u okruzenju znas da ih placa i vodi zapad?

To je samo izgovor, nego se obistinilo ono ginuli su najbolji.
 
Daj bre prrijatelju,pa svaki vecinevropski grad ima vise stanovnika nego nasa drzava... Samleli bi nas kako hoces,nego slusas i cutis ,a kao kurcis se nesto.... Kosovo prodale sve velike SRBENDE,sad glume patriote i seru tu po selima,kako ne sme da se prizna Kosovo.... Uzeli milione,kupuju od njiva donradnih mesta sve redom... Ne vredjam nikog i ima ljudi koji su najebali tamo dole,al dobar deo je unovcio tvrdo svoju dedovinu.... Na tv-u se servira rijaliti da se salude penzioneri i dzabalebarosi kao glavna biracka tela....

Nego ninovo nisam trebao da napisem i da unosim politiku na ovaj forum,al ajd sad...

Srbi se kurcili kroz istoruju i nikad nas to nije naucilo pameti.... Svi ti sto smo protiv njih ratovali su bar 50god ispred nas.... I je.... se meni i drzavu i za vlast kako se zove,ja postujem HRISCANSTVO,ali postujem inljude drugih vera.... Bitno je da deca nisu gladna i da imaju normalan zivot.... A vlas inopozi ija obozavaju takve pijune na ssvojoj strani koji su zagrizeni za nacionalizam i isterivanje neke nepostojece pravde,da se tako izrazim

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
 
I cela drzava radi da Beograd i Kosovo budu mirni i nahranjeni,100god se odvaja za njih i uvek im fali neki ku......

A onog iz bg-a boli pistolj da l tebi pala kisa i rodila psenica ili nije,bitno munje da primi socijalu koju ti placas raznim dazbinama,onaj sa Kosova prodao dedovinu za milion kupio 50ha zemlje i izdaje ti u arendu i takodje mu se je.... da l ti oala kisa ili ne,vazno da mu ti spremis kiriju.....


Da kazem opet nemam nista protiv nikog,ali istina jeste takva.... Starosedeoci ne mogu u mom kraju zaraditi na za izolaciju,a kad zidaju ove srbende nice kuca od 300m2 u fulu,puna agrotehnika

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
 
Petar živi u selu gde se najbolje vidi pošta je bio kvadrat Kosova, bukvalno.
Inače ne slažem se baš da vlast plaća zapad, ali im daje podršku da opstanu i da razmenjuju “dobra”. Jeremić otvoreno rekao za Glas Amerike da AV ne može da se smeni dok ga vi podržavate i dok ne overi nezavisnost Kosova koju vam je obećao.
 
Ne kazem ninja da ih placaju vec da ovi moraju da slusaju sta zapad ili istok naredi,inace se ukidaju oovlastice,udaraju sankcije,vraca bombardovanje,nemiri itd

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
 
Moze li neko ko je iz Tovariseva ili Paraga da mi kaze jel ima asvaltiran put koji povezuje ova dva mesta. Hvala :ppozdrav:
Nema druma skroz, naime ima asvalt samo 2 km od tovariševa, i 1 km pre paraga izmedju fali oko 3-5 km asvalta Lenija je
Tako je i od Obrovca prrema silbašu, paragama, gajdobrama isl
A naj bliže ti je od paraga za Tovariševo preko Ratkova i selenče, bača
Preko preče naokolo bliže

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Petar živi u selu gde se najbolje vidi pošta je bio kvadrat Kosova, bukvalno.
Inače ne slažem se baš da vlast plaća zapad, ali im daje podršku da opstanu i da razmenjuju “dobra”. Jeremić otvoreno rekao za Glas Amerike da AV ne može da se smeni dok ga vi podržavate i dok ne overi nezavisnost Kosova koju vam je obećao.

Te price o prodaji su odavno zavrsene tamo 1918 tad je za sve postavljen temelj i ne znam odakle sad ovolika navala nacionalizma i brige :osmeh: Ko je ostao u Srbiji kao mi mora da trpi ko nije ima davne snove da se izvuce
 
Montoya, ti izgleda nemaš Pink? Fašisti nagrnuli u Beograd, uvedena su danonoćna dežurstva u državne ustanove. Golim grudima udaraju na neprijatelja. Ovo nije bilo još od četeres prve
DJ Žex = Žikica Španac.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh