Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sad upoređujemo snimak sa Pinka i Šabac TV. Na Pinku vrte svo vreme isti snimak gde su uhvatili rep kolone, snimak na 50sekundi. Što bar brojač sa kamere nisi sakrili, cccc. Znaju da je narod prost i da neće ukapirati.
Mnoge televizije danas nisu imale internet, tako da i TV Šabac imao problem sa strimom. Samo Pink je imao internet.

Saobraćajne kamere isključene. Neko se sapleo na gajtan
43666c2a83c7cad36f377e20486e16d7.jpg
 
A kako cujem i autoprevoznici sa autobusima nisu smeli u beograd jer ih milicija odmah salje na vanredni tehnicki....
 
U Jagodini od jutros patrola ispod lipe na izlazu iz Jagodine. Zna se za šta se tu postavljaju. Automobile ne diraju, za kombi i BUS nisam siguran.
 
Oni koji su otisli u drugu ulicu se neracunaju ,samo ovi koji su isli pravo,svaki protest nece uspeti ,ionako on ima preko 50% podrske sns stranke,oni koji nisu isli na glasanje ,ti glasovi su isli za Vucica...
 
Zar nije malo glupo to forsiranje brojanja ljudi na protestima ili procjena ?? Neko forsira da je to jako bitno , meni liči kao namještaljka kontra propagande od strane vlasti . Sa jedne strane gledano , što je bitno koliko je ljudi na protestima kada postoje izbori , a sa druge strane gledano opet šta ima veze koliko je ljudi na protestima , ispada da su samo ovi na protestima na ulici za promjenu vlasti , pa neće valjda par miliona ljudi da dodje na protest dabi nešto značilo ?


( Da prvo pojedemo sendvič , pa da nastavimo štrajk gladju : :haha:

 
Poslednja izmena:
Stvar je u tome da AV kaže da ih je bilo 1057, šačica fašista, silovatelja, lopova na koje ne treba obratiti pažnju.
Ja tada usporim snimak šetnje koji traje 24minuta na YouTube i izbrojim u 10sekundi koliko glava prođe, pomnožim i dobijem cifru 20.000. A onda kažem, pa naš predsednik laže? Laž za ludnicu. Preuveličava onaj koji duplira, a onaj koji pogreši 20puta?
Zamisli nakupac stoke ti kaže da ti je bik od 1t težak 50kg? Najveći lažov i prevarant neće da pokuša toliko da slaže. Ili je lud?
E, a moj stric kaže, pa bilo ih je 1.000 džabolebaroša, eno vidi na Pinku. I tako...
 
Ljudi su kod nas lakoverni i brzo sve zaboravljaju a on je to sve do tancina proucio i prica sta narod hoce da cuje.
Malo ljudi razmislja svojom glavom i on to zna jer je profesionalac u tom poslu , to je isti onaj covek koji je ratnim poklicima pobunjivao narod po krajini ,isti covek je sedeo u vladi kao min. informisanja dok je politicke neistomisljenike i novinare gutao mrak.
Promenuo je retoriku ali karakter je isti i sto je najgore drzi sve poluge u svojim rukama ,nece imati ovo drustvo snage jos poprilicno vremena da se raskrsti sa ovim kosmarom , a za to poveliku krivicu snose i on prethodni.
 
Nije za politiku ali smo se složili da se piše isključivo ovde o tome da se ne bi razvodnjavale redom teme.
 
Danas sam se lepo iznenadio na vašaru u bt,naime mađari pizde i to žešće na Pastora,šta i zašto nisam pitao ali smo ga zajedno psovali.::super::
 
Kakav je bio vašar? Mi smo hteli da idemo, al' ono jutros magla i pokoja kap zvrcka pa smo odustali, mislili smo da će biti slab vašar...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh