Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da vidi jel Ford pali kad je otoplilo!!!!

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Da ,:osmeh:
Neprijatno je otići kod čoveka , tražiti tel a ne znam zašto.
 
To je Taj,Treba mi zbog toga sto se Taj pikap vodi na mog caleta,a registracija je istekla a on nije vratio tablice ni preveo na njega

Послато са C9 уз помоћ Тапатока
 
E hvala druze,znaci nista strasno samo da vrati tablice ako nece da registruje.

Послато са C9 уз помоћ Тапатока
 
Jel dolazi danas neko u Novi Sad na skup podrske za buducnost srbije, mogli smo se sastati pa zajedno pruziti podrsku nasem predsedeniku
 
Poslednja izmena:
Ja sam pre za neki dobar teKno, DJ-ejing ovo, ono. Ja hteo da idem na žurku od 9000W, no zabrani ova Đilasova policija Baš da idem na štrajk glađu sa vojskom ispod šatora, ne ide...glupo mi nekako... mož naiđe tetka iz Kanadu, ima svi da odgovaramo što dete odbija hranu. Makar SDO kad bi hteo...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mozda i nije los taj strajk gladju,
za sve koji hoce da daju podrsku nasem vojskovodji sledeci su uslovi
kazu ne jede se od ujutro do 18h
u 18 h dobija se caj sa medom i 1500 din, posle toga hrana po izboru
da nemam kuci posla prijavio bi se....
taman malo da ocistim organizam a i uz ministra vulina nesto korisno uradim za nasu domovinu
 
Moze li neko ko je iz Tovariseva ili Paraga da mi kaze jel ima asvaltiran put koji povezuje ova dva mesta. Hvala :ppozdrav:
 
Mozda i nije los taj strajk gladju,
za sve koji hoce da daju podrsku nasem vojskovodji sledeci su uslovi
kazu ne jede se od ujutro do 18h
u 18 h dobija se caj sa medom i 1500 din, posle toga hrana po izboru
da nemam kuci posla prijavio bi se....
taman malo da ocistim organizam a i uz ministra vulina nesto korisno uradim za nasu domovinu
Ako sam sinoć dobro video,odustao je od štrajka.
 
Ja se danas ponovio za Vogel noot i to ne jedan nego 7 kom :osmeh:
Чек' рођени... Како си се поновио за "Вогел Нот" баш "седам комада"? Купио равник (1), три шрафа за њега (2, 3, 4), длето равника (5) и два његова шрафа (6, 7)? :)
 
Mozda i nije los taj strajk gladju,
za sve koji hoce da daju podrsku nasem vojskovodji sledeci su uslovi
kazu ne jede se od ujutro do 18h
u 18 h dobija se caj sa medom i 1500 din, posle toga hrana po izboru
da nemam kuci posla prijavio bi se....
taman malo da ocistim organizam a i uz ministra vulina nesto korisno uradim za nasu domovinu

Nevalja kolega dobio bi proliv:haha:
 
Pitamse kako ce danas proci precednik drzave,pise po nekim sajtovima da je ukinuo autobuske linije za Beograd,da imam autobus ili kombi prevoz ,prevoziobi putnike za Beograd iako bi stavio zabranu ,jel samo moze da me uhvati za onu s.
 
Ma procice strasno, evo sve se guraju ko ce da ih skine sa vlasti :haha: A i Vulin vojnicina, sta ti je vojska odmah mozes bez 'leba :haha: surovu obuku je prosao sad je komandos.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh