Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nepada mi napamet više da idem tim putem kod nas . Prvi i zadnji put sam zvao policiju , jer je stari tako reko kad mi ukrali anlaser i 2 akumulatora sa traktora koji je noćio na njivi , i više mi nepada na pamet da me šetaju , da nosim papire i pišem izjave a uzalud . Ako može šta da se uradi na od sebe ako ne , više opreza drugi put . Od komunalne smo jednom dobili plavu kovertu da moramo da očistimo smeće tu što drugi bacaju ...

- - - - - - - - - -

A racune ces da placas:sta:

:haha: Znaš onaj vic kad su Suljo i Mujo pljačkali banku ...
 
Kad si već, trebao si u kontejner da odneseš. Ovako baciće sad nekom drugom na imanje
Kažu, naši se nauče kulturi na zapadu... nikad! Samo zakon dovede čoveka u red, a kod nas zakon samo na papiru. Da si se pojavio kod nadležnih sa džakom, potapšali bi te po ramenu i odneli smeće u kontejner. Gde sad da se zameraju sa narodom.... znam iz sličnog iskustva sa saobraćajno-komunalnim inspektorom. Kaže mi inspektor onako očinski “jeste tako propisano zakonom ali je naša politika da se ne zameramo sa narodom, razumi i nas. Nećemo za sitnice da se vučemo po sudovima”.
 
Šta koristite protiv komaraca? Idem u ribolov i nema šanse biti kod vode bez zaštite. Koristim AUTAN ali moram svakih 10-15 min mazati lice i ruke. Kroz jednoslojnu odjeću buše kao da je nema. Kad gledam reklame oni imaju uređaje koji tjeraju sve što leti gmiže ili hoda. U praksi sve se svodi na mazanje pod uslovom da nema kakva ranica na koži inače i to peče pa se pitam dali je otrovno. Ima li neko isprobano rješenje za ovu napast?
 
Zanimljivo da me komarci nisu primećivali do pre par godina a onda se sve okrenulo naopako, malte ne ne mogu da se odbranim. Ili je subjektivni osećaj da me toliko napadaju ali je činjenica da me pre nisu dirali. Šta je po sredi?
 
Vredi pokusati pre izlaska popiti koju rakiju...nisam siguran da ce pomoci oko komaraca ali vredi...:osmeh:
 
Jel si video nekad da ove ispred prodavnica jedu komarci? Tako da rakija i pivo uvek pomognu :osmeh: Ja sam 97 zavrsilo u bolnici zbog komaraca :osmeh: Vadili pesak iz nekog rukavca pukne mi guma dok sam je menjao roj oko mene, tek kad sam dosao kuci video koliko su me unistili, pokojna keva rekla da imam boginje :haha: Bio na koznom 7 dana.
 
Bila jedna fora sa nekim likom sto ga policija zaustavila-bio sam u neku turu sa njim...kao ono dali ste nesto popili? jesam,ajde da duvate-kao ono 0...pa ponovo opet isto i tako par puta...pa sta ste pili? malo sveps-malo koka kolu-onaj icepao tester posle mu valda odbili od plate:osmeh: ali pazi posteno mu odgovorio pitao ga dali je nesto popio.
 
Komarci su ovih dana poludeli. Ja sam sinoć silom prilika prskao insekticidom jabuke, dunje i neke četinare oko kuće. Voće oko kuće ne prskam a sada sam morao nadajući se da ću bar da prepolovim rojeve komaraca
Ne sme da se diše koliko ih je. Uleću u pluća
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh