Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Haha,zato su Srbi zajebali i Monsanto.Više ne može da se seje merkantilna GMO soja jer je ubačen terminator gen tako da mora svake godine da se kupi novo seme.Kod nas se još vrti soja koja je ušla 2000-e godine i koja tada još nije imala takav gen,tako da sada Srbi seju svoje seme i ne kupuju ništa od Monsanta.:haha:
 
Ako imas lambadu (lambda-cihalotrin) ta a.m. je registrovana za krpelje , a koliko se secam i hlorpirifos iz nurela je isto za krpelje, trebalo bi da deluje na njih ,pogotovo sto ima gasnu fazu ,samo pazi na domace zivotinje par dana kad isprskas.
 
Haha,zato su Srbi zajebali i Monsanto.Više ne može da se seje merkantilna GMO soja jer je ubačen terminator gen tako da mora svake godine da se kupi novo seme.Kod nas se još vrti soja koja je ušla 2000-e godine i koja tada još nije imala takav gen,tako da sada Srbi seju svoje seme i ne kupuju ništa od Monsanta.:haha:
A klijavost bolja od novih sorti.
 
Ako imas lambadu (lambda-cihalotrin) ta a.m. je registrovana za krpelje , a koliko se secam i hlorpirifos iz nurela je isto za krpelje, trebalo bi da deluje na njih ,pogotovo sto ima gasnu fazu ,samo pazi na domace zivotinje par dana kad isprskas.

Nemam u dvoristu zivotinje,nego mi prelaze od komsije krpelji,kod njega je korov 2 metra. To nije normalno koliko ih ima,bukvalno mi gmizu po betonu. A imam 1L nurella,pa bi ga iskoristio ako ima efekta
 
Oni žele sebi bolju budućnost dabome , to im je posao , ali samo je pitanje u tim njihovim planovima gdje smo mi ? Moje mišljenje da se netreba paziti jačih u trenutnom poretku , njima odgovara da tako i ostane a to je stabilnost u okruženju . Znači oni se samo paze širenja "neprijatelja" jer mora biti neki "neprijatelj" . Opasniji su ovi drugi , trenutno malo slabji , jer imaju ambicije da oni budu prvi a vide gdje gube uticaj pa ne prezaju niodčega . Neka moja vidjenja . Lako je sve znati o Američkim interesima samo ako se ne vjeruje u zavjere , sve je otvoreno . Oni brane svoje nacionalne interese i rangiraju potencijalne neprijatelje , a neprijatelji se ne rangiraju po stepenu mrženje i ekstremizma ( tu je društvo sa bliskog istoka , sj Koreja ,...) nego po snazi pa im je idalje potencijalni neprijatelj br 1 Rusija a br 2 Kina , nisu ekstremni ali su jaki . Rusi vide da gube uticaj u Evropi rapidno , ovde vide svoju zadnju oazu pa dabome rade sve na tome da bar BIH i SRbija ne udju u Nato . Kad kažem rade sve , mislim da im , tek njima uopšte nije bitno da nama narodu bude dobro.
Zašto palamudim ovo sve ? Zato što je to sve jasno i logično , samo treba gledati stvari kakve jesu po logici , a ne sklapati priče po osjećaju.
 
Pre neku godinu se vrteo jedan snimak video nadzora iz Kine gde kamionet gazi dete u nekoj uskoj ulici a prolaznici ga obilazili satima. Zona u kojoj svako gleda svoja posla.
 
Na žalost humanosti je sve manje a interes sve jači. Nauči čovjek da se drži svog posla jer u protivnom može imati dodatnih a često i velikih problema. Odmah da kažem da je to veoma loše ali na žalost stanje je takvo i pogoršava se.
Kad pomogneš čovjeku, mislim na javnu pomoć gdje se uključuju institucije, tu je toliko papirologije i ispitivanja kao da je čovjek osumnjičen za nedjelo.
Bio sam na jednom ispitivanju jer sam vidio mrtva čovjeka. Nisam ga ja pronašao ali sam naišao pa me pozvali. Sat vremena su me ispitivali u policiji. Ne daj bože da sam se zbunio u pogledu vremena ili redosljedu događaja. Išao bi nekoliko puta da to objašnjavam.
Drugi slučaj je da sam našao žensku torbicu na ulazu sa puta u moju baštu. Vidim da je torbica nova pa pogledam unutra i pronađem dokumente. Išao sam na pecanje pa pošto vidim da je riječ o jednoj starijoj komšinici, od mene daleko oko 500 m, produžim i dam torbicu njenoj kćerki i snaji koje su sjedile u dvorišto. Da ne dužim došla je meni kući i napala me da sam ja torbicu skinuo sa njenog bicikla koji je ona ostavila oko 70m dalje u živici, mada dalje nema puta. Ne kaže zašto ali poslije sam doznao da ona biciklom zavara trag a onda ga sakrije i ode u komšiluk piti.
Dali pomoći?
Srce kaže daj pomozi a pamet kaže, mani se i gledaj svoja posla. U današnjem načinu življenja čovjek se više oslanja na pamet.
Šta da je žena otišla u policiju i rekla da je u torbici imala hiljadu maraka?
Ludo je vrijeme došlo. Kad vidiš čovjeka da je pao u vodu prvo provjeriš dali ima svjedoka koji će potvrditi da ga nisi ti gurnuo pa tek onda razmišljaš o spašavanju.
 
Frkani bas si lepo ovo opisao. I kad neko hoce da bude posten ili human sve mu presedne.
Pre par godina sakupljali neki pare da se odradi tu nesto na nivou sela i dali mi pare i pojeo vuk magarca. Kad evo sad bas gledam novi spisak i hteo bih da budem human, ali mi pamet kaze NE. Sve je opet maslo istog organizatora pa ne bih bas da budem ovca za sisanje.
Sto se pronalazenja stvari tice ja pronaso jednom telefon i posto sam ga ukljucio prepoznam vlasnika i vratim mu i sve dobro prodje. Da sam ga odneo u SUP garant bi ga na.ebo.
 
Паметно човек прича и у праву је тако би требало већина нас да размишља.Али ,изгледа дошло неко чудно време да разноразни комплекси диктирају темпо уместо здравог разума и правилног расуђивања.Тешко данас двојици да се сложе брат са братом па је затегнуто ,да не спомиње остало...
 
Imam komšiju koji tvrdi da rođena braća pričaju dok im ne umru roditelji. Onda dolazi podjela a ako i poslije toga razgovaraju vjerovatno nisu rođeni.:sta:
 
https://novaekonomija.rs/vesti/priče-i-analize/da-li-je-gm-hrana-opasna



Jedno takvo istraživanje u Francuskoj pokazalo je da su životinje hranjene GM krompirom obolele od kancera bubrega i jetre, kao i od teških bolesti pluća, dok su naučnici sa Harvarda utvrdili da je herbicid glifosat direktno povezan s rakom kod pacova i miševa, te da izlaganje glifosatu na ljudskim ćelijama može prouzrokovati oštećenje DNK.



Monsanto je 2016. za 66 milijardi dolara prodat nemačkoj kompaniji Bajer, koja je tako postala najveći svetski proizvođač semena, pesticida i genetski modifikovanih useva.
Osim po aspirinu, Bajer je poznat i po tome što je još 1896. na tržište plasirao heroin kao lek za kašalj, dok je tokom Drugog svetskog rata, eksploatišući zarobljenike u koncentracionim logorima, proizvodio gas ciklon B, kojim su nacisti u gasnim komorama ubijali Jevreje i druge logoraše. Zbog toga profesor Miladin Ševarlić tvrdi da je GMO projekat započeo Treći rajh, a danas ga nastavljaju globalistički centri moći.


Benon smatra da rezultati izbora pokazuju da je evropski centar urušen i da je tradicionalna desna i leva orijentacija u politici zamenjena bitkom nacionalističkih protiv globalističkih snaga, prenela je agencija AP.


Narod "vraća svoje zemlje", istakao je Benon i dodao da je to tek početak.Prema Benonu, "supergrupa" evroskeptičnih partija blokiraće svaki pokušaj produbljivanja integracija među zemljama članicama EU.
"Svaki dan će biti kao bitka za Staljingrad", zaključio je bivši strateg Bele kuće.



https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2019&mm=05&dd=27&nav_category=78&nav_id=1547211

- - - - - - - - - -
https://novaekonomija.rs/vesti/vest...la-rampu-za-uvoz-mesa-četiri-srpske-kompanije
 
U nekom periodu razvoja planete zemlje pojavile su se veštice. Sumnja se da su ih proizvele globalne mračne sile kojima je bio jedini cilj da uz pomoć veštica unište planetu. Kada je narod shvatio da mu preti uništenje, uzeli su kamenje u ruke i istrebili veštice.
Globalni uništitelji je kasnije izmislio krompirovu zlaticu i AIDS, drogu i hevi metal, osnovao treći rajh, gej udruženja, masone, GMO i farmaceutske kompanije.
U nekim delovima sveta, narod se herojski pokazao i u borbi protiv parne mašine da bi sačuvao radna mesta za ljude, konje i volove.
Narod spreman da sačuva funkciju motike uspešno se bori i protiv herbicida. Pojedini su zarađeno proizvodnjom motike u kućnoj radinosti uložili u univerzitete gde seljak za prodatu njivu može da kupi doktorat i onda kao doktor krene u borbu protiv veštice.

Takvi su ti zemljani. Dovijaju se svakako u borbi protiv satane. Spremni su i na motiku da se vrate u borbi protiv opasnih herbicida.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh