Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Predpostavljam da se ovo odnosi na mene?Pre svega Hvala kolega na lepim recima,ipak mi se licno znamo dugo pa mozes da me proglasavas bolesnim ili,nikad mi oci nisi video i samo sam ti zapao kao trn u oku zbog mojih stavova pa je najlakse udariti po tastaturi i vredjati.Hvala jos jednom.

- - - - - - - - - -


Mogu i hocu ali,zato sutradan kada udjem u neki kapital najlakse ce biti da se kaze On je povezan sa politicarima,Av mu dao bespovratni kredit,ma to je ogranak firme brata Av ali,nece moci!Svakog cu pljunuti u lice ko to bude spomenuo.

U koji crni kapital ćeš ti ući,pa skidaju nam kožu s leđa da bi oni i odabrani pojedinci mogli da se baškare, od miloševića pa na ovamo sve i jedna vlast je to radila.Još par godina i izumreće skoro svi oni koji poštenim radom za svoj radni vek mogu da steknu neki zavidniji kapital,sa ovakvim nerealnim razmišljanjem nikad nam neće biti bolje.
 
AV je oslobodio svakog koga su žuti hapsili. Cecu i verovatno još nekog spasio je Dačić.

Ja AV nikad ne mogu da oprostim:
Zato što je poklonio Dačiću ono što nije osvojio
Zato što je povampirio Vulina koji nema glasače
Zato što je otvorio vrata za sve žute, G17, DSS, NS prebege i dao im visoke funkcije
Zato što je oprostio Martinoviću onolike uvrede i nagradio ga sa 6državne plate
Zato što Dinkić slobodno komponuje hitove za Sašu Matića

Ovo je delić. Sve u svemu, lepo se razdužuje drugarima državnim platama i funkcijama.
 
U koji crni kapital ćeš ti ući,pa skidaju nam kožu s leđa da bi oni i odabrani pojedinci mogli da se baškare, od miloševića pa na ovamo sve i jedna vlast je to radila.Još par godina i izumreće skoro svi oni koji poštenim radom za svoj radni vek mogu da steknu neki zavidniji kapital,sa ovakvim nerealnim razmišljanjem nikad nam neće biti bolje.

Mozda nemamo iste kriterijume za ocenu kapitala?Meni nije potrebno stotine hiljada evra da bih bio bogat.
 
Ljudi imamo mnogo veci problem od cene poljoprivrednih proizvoda. Cena ratarskih proizvoda tesko da ce decenijama da se vrati na nivo 2008. i 2010.-2012., to je sto je.
Mi smo sve blizi mafijaskoj drzavi, gde zakoni ne vaze ako se usprotivis vlasti.

http://rs.n1info.com/Vesti/a476811/...ektor-kaze-hoce-da-zastrase-preduzetnike.html

https://arhiva.nedeljnik.rs/nedeljn...icije-nebojsa-stefanovic-sve-je-brutalna-laz/

https://www.krik.rs/izvestaj-o-savamali-policija-nije-otkrila-ko-je-rusio/

Evo 3 primera kojih sam se setio u roku od minut, ko zna jos koliko primera zastrasivanja i reketiranja postoji. Drzava u kojoj u centru glavnog grada ljudi u fantomkama sruse zgrade bagerima u pola noci, a policija vec 3. godinu nista ne otkriva, niko nista nije video, niko nista nije cuo. Klizimo opet u 90-te...
 
Nisi lepo procitao,clan dejja je pisao o marku milosevicu ja sam samo odgorio na njegov post,nisam se poredio sa Markom.
 
Što se tiče teme “niko ti ne brani da se baviš otkupom”, imao bih mnogo toga da kažem sa konkretnim primerima, ali bolje ne. google je među nama
Nije baš sve tako prosto oko otkupa, kao i oko bilo kog unosnog posla. Kod nas u JA, izgori neko ili se isheklaju heklerima, nema ni u jednim novinama ni reč o tome.
 
Predpostavljam da se ovo odnosi na mene?Pre svega Hvala kolega na lepim recima,ipak mi se licno znamo dugo pa mozes da me proglasavas bolesnim ili,nikad mi oci nisi video i samo sam ti zapao kao trn u oku zbog mojih stavova pa je najlakse udariti po tastaturi i vredjati.Hvala jos jednom.
Nisam te direktno citirao a mogu ti reci da ja nikako ne bi se pronasao u takvom postu. Ako meni ne bi palo ni na kraj pameti da se to na mene odnosi bilo bi mi zadovoljstvo da cujem zasto si se ti nasao tu?!
Nije valjda da stvarno vidis sve naopacke od ostalih?!
 
Jel dolazi neko sutra u Beograd, da se nadjemo tamo pa zajedno pruzimo podrsku predseniku
uz sendic i dobru svirku :veseljak::
vucic-cobra-767x445.jpg
 
Oće pevati pesmu " oko mene kurve i dzankoze"
Oko mene sve su ponavljači djaci ili bolesnici ili manijaci!!!

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Dal imaju posne sendviče? Post je u toku a oni teraju narod na greh.
Bora je čist dokaz da je alkoholisanje puno jeftinije od mlade žene u krevetu


Rambo Amadeus napravio listu zahteva:
60a864241cc3bdf0f174e3a803747109.jpg
 
Nova Corbina pesma,ujedno i himna :haha:
Tek kad sam u pozne
godine zasao,
ja sam pravu ljubav
konacno pronasao.

Pa mi seset peta
sad nije smak sveta,
zbog tebe sam i mator
opet gladijator.

ref.
Kazi mi da krenem,
idem bilo kuda,
sagradicu novih
sedam svedskih cuda.
Ti si meni zemlja,
vatra, vazduh i voda,
ti si moja ljubav,
ropstvo i sloboda!

I pogresnim putem
ja sam krenuo,
da tebe nije,
ja bih uvenuo.

I sve sam poroke
potpuno ukinuo,
da tebe nije,
ja bih uginuo.

ref.
Kazi mi da krenem,
idem bilo kuda,
sagradicu novih
sedam svedskih cuda.
Ti si meni zemlja,
vatra, vazduh i voda,
ti si moja ljubav,
ropstvo i sloboda!

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh