Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ima li ko iz Backe Palanke ili okoline?

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
 
tako je nekad bilo i kod nas, sada toga vise nema. doduse ja se sa ocem dogovaram o svemu malo hoce da vrda sto se trose pare ali na kraju popusti..

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
nije lako druze izboriti se s tim takvim rezimom, mi se sad sprdamo kako je nekad bilo ali najstariji clan bio je glava kuce. sto kaze moj deda za njegovog oca nisi imao pravo glasa, on vedri i oblaci. kako on kaze tako mora biti..

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Kad hocu nesto po mom ja onda odresim moju kesu, ne cekam od caleta da on ispuni moje zelje.
Isto kad on krene svojom filozofijom kazem mu da sam plati i brzo se o'ladi. :osmeh:
 
Надам се да се не гадите драге колеге паори..е овако изгледа операција коју је ћаћа имао пре тачно годину дана на ВМА, јер му је пола године раније комбај ухватио руку и покидао тетиве и најважније нерв који се зове улнарис...данас ја радим све, он помаже колико може, јер му је та рука скоро па бескорисна (повреда је на доминантној руци, левој) зато нисам отишао у иностранство и зато се зајебавам са овим што сви радимо и од чега велиак већина нас живи или покушава да живи...

e1axs8.jpg

2cxx0cx.jpg


Друга слика је пресаћивање нерва који су му узели из ноге, тако да сада ни леву ногу не осети, тачније стопало...
 
mene komsija pogodio puskom pre cetiri godine imam tri prostrelne rane, na dve meste mi stoji olovo u ramenu i na butini a na listu mi izvadili.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
hahaha komsinica matora dodje mi baba a njihova cerka tetka rod smo blizak. nego pucao na zivotinjku neku koja je bila kod ograde a ja sam bio sa druge strane ograde u mom dvoristu i bum pogodi mene..

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh