Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Stvarno te yuge i govana ,ali ko nas sjedini sa govnima hrvatskim,gledam danas demokraciju i sta sve nalupaše tamo na Srbe,koja je to mržnja.**greška ti tito majku.I **greška ti reksa i ko ga izmisli,i **greška ti šeset i koju ličku da ti **greška.
hej ti si ovde najveci kralj,panker do kraja :ppozdrav:
hoces doci u Stapar 31. na pank provod?
 
Frkani, tako je.
Religija je pomogla opstanku čivečanstva. Da se većina nisu plašili Boga, ko zna u šta bi bilo.
I komunizam je religija.
I punk je religija. Nekada je bio popularan grafit “Punk is dead”. Nisam odavno video takav grafit. Izgleda da su mu prošli svi parastosi i pomeni :)
 
Јебе ме једна ствар...Тито није воле Краља Монархију(чињеница зар не)?Кад га је сјебао оставио је његову творевину(чињеница зар не)?ВолеОЈе ћопа Александра и клањао му се ноћу док спава јер му овај оставио говеда на повоцу.........Јер да није другачије би се црте граница цртале.....ЗАР НЕ?
 
Frkani, tako je.
Religija je pomogla opstanku čivečanstva. Da se većina nisu plašili Boga, ko zna u šta bi bilo.
I komunizam je religija.
I punk je religija. Nekada je bio popularan grafit “Punk is dead”. Nisam odavno video takav grafit. Izgleda da su mu prošli svi parastosi i pomeni :)



Grafit je glasio ''Punk is not dead''.
 
Nego šta vi mislite šta je povod ovog ubistva kod Negotina?
Baš su rokali 4 leša kao početak dobrog filma bolje produkcije
Rokanje u glavu, u usta


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Komuniciraćemo argumentovano, pa i sa komunistima(ako se ne stide priznati)..
Pa kad mislite da počnete?


Meni ovo pisanje sa gomilom linkova i slikama i pozivanje na sumnjive izvore lici na naseg kolegu Jevta.
Znači, nije ti neobično niti misliš da je sumnjiv izvor kad cika_jova, bez ikakvog obrazlaganja, postavi link srbijanskih online novina koje trube kako bi trebalo da dobijemo skoro 50 hiljada dolara po glavi stanovnika na ime ratne odštete, ali su ti moji komentari i skenirani dokumenti sa zvaničnih međunarodnih sajtova sumnjivi izvori... WTF?! :sta:

Očigledno ne vredi objašnjavati onima koji ne žele ili, ograničeni svojim DNK, ne mogu da shvate...


Nemamo mi dovoljno kvalitetnih informacija da zaključimo šta je istina. Neko nastrada u jednom režimu pa ga mrzi a neko u drugom i opet mržnja a nevide da su ih dotukli ljudi koji se kriju iza tog režima zarad svoje koristi. Postoje ideologije koje se u datom trenutku čine bolje od drugih ali ljudi ih ne slijede zato što su dobre već zato što su im korisne. Tako je uvijek bilo, tako je i sad i biće i u buduće. Čim se pojavi nešto gdje ima više koristi prećiće tamo. Nema to veze sa ideologijom.
Ljudi nisu na toj ljestvici razvoja da žive bez ideologija i potrebno im je da se iza nečega zaklanjaju kad dođe opasnost a osile se kad je to u što se zaklinju snažno.
Volio bi vidjeti pravog komunistu jer komunizam u svom izvornom obliku nije loše zamišljen.
Volio bi vidjeti pravog kršćanina jer ono što je Isus govorio nije loše za čovjeka.
Nije to za današnja čovjeka.

Ima informacija, ali ljudi nemaju više vremena ni da razmišljaju, a kamoli da traže podatke po raznim arhivama i analiziraju ih. Jure se novac i laka zabava, i to ti je to.

Inače, odlično si opisao našu svetinu - gledaju kratkoročnu ličnu korist i idu utabanim putem, ne gledajući da taj put vodi u provaliju.

A izvoli i video pravog komuniste... I njega i državu koju je vodio je izdao narod - poverovali su u priče da će u nezavisnosti i kapitalizmu raditi manje a živeti bolje, i tu smo gde smo.



Јебе ме једна ствар...Тито није воле Краља Монархију(чињеница зар не)?Кад га је сјебао оставио је његову творевину(чињеница зар не)?ВолеОЈе ћопа Александра и клањао му се ноћу док спава јер му овај оставио говеда на повоцу.........Јер да није другачије би се црте граница цртале.....ЗАР НЕ?
Pa promenjeni su društveno uređenje i imovinski odnosi - šta bi ti još?
 
Јебе ме једна ствар...Тито није воле Краља Монархију(чињеница зар не)?Кад га је сјебао оставио је његову творевину(чињеница зар не)?ВолеОЈе ћопа Александра и клањао му се ноћу док спава јер му овај оставио говеда на повоцу.........Јер да није другачије би се црте граница цртале.....ЗАР НЕ?

Nije Aca pravio kartu 1918 godine, pravio ju je Woodrow Wilson, pa je tako napravio osim juge jos Poljsku ,Cehoslovacku............. i jos mnoge druge(Europa a i sire). Ili jos bolje crtali su karte oni sa najvecim batinama , a pomenuti Wilson je bio na celu ondasnje super sile koja postoji jos i danas i kroji svima gace , ne pitaju puno stoku sitnog sta da rade :haha::haha:.
 
Komuniciraćemo argumentovano, pa i sa komunistima(ako se ne stide priznati)..
Постоји цитат који се приписује Сергеју Довлатову, совјетском писцу и дисиденту - "После комуниста, највише мрзим антикомунисте". :)

Гледе тога, само ви комуницирајте без пичкарања - мени је "шецко једно", све док овде не почнете да пропагирате содомију и педофилију.
 
https://www.youtube.com/watch?v=QnTNEh6JN0A

45671251_996402407198999_729916927312396288_n.jpg
 
Cek, Cek, jel to bese kad su mu ono roditelji otisli od kuce, a on bio gladan pa skinuo svinjski glavu sto su je ostavili za Bozic i prokuvao sa malo vode i brasna pa se posle prolitao ko krava od zelene 'rane
 
Zajedno sa sve bracom. Posle kazu osto dozivotno gurman, al mu sranje ostalo kao navika. Ako ne verujete pitajte Pinkija jer on je video Tita.
 
Ne piše se tako već 'vako:"Punk's not dead", inače naziv albuma grupe The Exploided.Dok sam bio školarac nije bilo zida na kom to nije pisalo kako sa is tako i bez, bilo valjda mnogo pankera dok sada nema.
 
Znači, nije ti neobično niti misliš da je sumnjiv izvor kad cika_jova, bez ikakvog obrazlaganja, postavi link srbijanskih online novina koje trube kako bi trebalo da dobijemo skoro 50 hiljada dolara po glavi stanovnika na ime ratne odštete, ali su ti moji komentari i skenirani dokumenti sa zvaničnih međunarodnih sajtova sumnjivi izvori... WTF?!

Očigledno ne vredi objašnjavati onima koji ne žele ili, ograničeni svojim DNK, ne mogu da shvate...
Nije mi neobicno niti mi je sumnjivo jer tako se ljudi obicno ponasaju. Kad neko krene ovako da "zavija oblandu" kao ti i da kaci gomilu linkova predstavljajuci ih kao sveto pismo, eee to jeste sumnjivo. Jos smo kao ograniceni svojim DNK. A ti si verovatno neka specijalna DNK. Arijevska krv, sin tisucljetne kulture. A ne znas osnovno da kod nas nije bilo KOMUNIZMA nego TITOIZMA. Prouci malo sta je izvorno komunizam i prestani ovde da prodajes maglu.
 
Poslednja izmena:
Nije copavi napravio jugoslaviju, on je samo zapamtio recenicu sto je kralj rekao u Marselju na umoru :" cuvajte mi Jugoslaviju" :haha:. Ja sam cuo jako davno : " popovi su razjebali kraljevinu, a ovu ce razjebati komunisti" , to je receno posle sahrane copavom. A covjek je bio vidovit , komunisti su je i razjebali.
 
Znam za punk, zezam se


Granice su se crtale u Parizu. Kažu da nam nije bilo Pupina, Banat bi danas bio Rumunski a možda bi granica Srbije i danas išla južno od Dunava. Pupin je tada iskoristio svoja poznanstva sa Vilsonom i završio nam da uknjižimo Vojvodinu po želji. Italija i Austrija bi skoro pa podelili Sloveniju i Hrvatsku. Bledska kotlina i pola Dalmacije bi pripali talijanima pa zbog toga se Pupin danas više poštuje u Sloveniji nego kod nas. Naš narod skoro i da nezna njegove zasluge u opstanku teritorija sa Srpskim življem.
https://www.danas.rs/nedelja/pupinove-granice/
 
U Kovilju je stojao grafit u centru jako zanimljiv, a pisalo je: "Ako vam je dobro onda ništa..."

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
hej ti si ovde najveci kralj,panker do kraja :ppozdrav:
hoces doci u Stapar 31. na pank provod?
Kad bih imao malo vremena za zajebavanje,e da,to su bila vremena mlađana.

- - - - - - - - - -

Ne piše se tako već 'vako:"Punk's not dead", inače naziv albuma grupe The Exploided.Dok sam bio školarac nije bilo zida na kom to nije pisalo kako sa is tako i bez, bilo valjda mnogo pankera dok sada nema.
Kaža se punck is njet mrtav.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh