Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li mogu da registrujem poljoprivredno gazdinstvo i sad ili moram da cekam pocetak godine?

Послато са TA-1021 помоћу Тапатока
 
Znam da su teci za prikolicu jednosovinku trazili za peskarenje i farbanje 250€

Poslato sa ALE-L21 pomoću Tapatoka
 
Treba da idem sa kolegom u Arilje njemu po neke stvari,pa me interesuje kojim putem od Beograda je najbolje ići,pošto sam čuo da je zog otvaranja neke deonice preusmeren saobraćaj na Ibarsku magistralu,plus festival u guči,kažu da je na ibarskoj haos.Da li je OK ići autoputem pa kod Malog požarevca ići na isključenje za Mladenovac pa onda Topola pa onda Gornji Milanovac ,Preljina Čačak.Ili postoji neki drugi put samo da ne zaglavimo u gužvi,to nam je najbitnije,a ja baš nemam nekog iskustva na tim deonicama južno od Beograda.
 
Tebi je tu najgora ruta ovih dana kroz Cacak. Cacak ne mozes da zaobidjes a da ne dupliras put ili forsiras neku planinu. Kroz Cacak uvek ima nekih radova, ostecenja nadvoznjaka, pa redovno skrenu magistralu kroz neke ulicice. Jos sabor u Guci... Desi se da dok se neko ne uparkira u Guci stane saobracaj do Preljine :osmeh: Ibarska, koliko god zloglasna i guzva, uvek cirkulise i najkraca je putanja. Kroz Mladenovac ako krenes, racunaj na gradske guzve, semafori, uzak put, krivine i usponi. Teraj tamo gde Bog reko :) Kroz Cacak obavezno zaobidji raskrsnicu za Gucu. Nadji alternativu uz pomoc navigacije, prodji preko grada.
Ja za putovanja koristim Waze navigaciju u mobilnom i punjac za kola. Ona je online, tako da uvek vidim gde je krkljanac zastoj, udes, radovi, radar. Guzvu ti oznaci crvenom putanjom i izbaci prosecnu brzinu vozila u usporenoj koloni. Zumiram taj deo, pregledam mapu sokaka pa kroz sokake zaobidjem zastoj, radove ili preteknem kolonu sahrane :osmeh:

Pre polaska mozes i na ovom linku da pregledas gde je krkljanac na putu i vidis sta te ceka. Pregledaj sta pise u prijavama vozaca obelezenim trouglom ako ih bude taj dan. https://www.waze.com/sr/livemap?utm_source=waze_website&utm_campaign=waze_website
 
Ono kad roditelji skontaju da i njihov telefon može da se konektuje na onaj pokvareni zvučnik iz hodnika
Onaj što mu fale zice
Ono djubre što skuplja prašinu a životinja od deteta ga ostavila u hodniku
Onda čuješ mnoge pesme sa ispraćaja u JNA, sa letovanja u Rogoznici, sa Zaječarske gitarijade, čak i Idole,Nešu Galiju,Bjelo dugme
I nepobedivi ćalac sa sve hitom iz 1979 ŠERIF KONJEVIĆ SPASI ŽIVOT MOJ


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Da li neko zna kakvo rešenje o invaliditetu treba imati da se dobiju olakšice oko automobila? Da li je dovoljno da je neko primalac invalidske penzije ili treba da ima i tuđu negu? Majka mi je u invalidskoj penziji od 2008-me. Nikad naišla nismo koristili, a neki vidim voze 3.000kubika jer imaju olakšice na registraciju.
Hvala


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moraš imati rešenje u kome piše procenat invaliditeta. E sad mislim da procenat mora biti min. 80% ali nisam siguran.
 
80% општи инвалидитет а дал 60 или 70% инвалидитет доњих екстремитета.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Danas mi postar doneo poziv za vojnu vezbu, ja kulturno nisam hteo da primim plavu kovertu. Sad me interesuje dal mi nece praviti problem na granici jer trebam u Grcku za 6 dana.
 
Očekuj 50000din kaznu i opet poziv. Jesi služio civilnu ili regularnu vojsku?

- - - - - - - - - -

Za granicu ne znam.
 
Kaznu ne očekuj jer te nije našso i nije ti uručio poziv
Ako se uzjebu očekuj vojnu policiju
Ako je vežba zakazana posle tih 6 dana nemaš brige
Ja sam ratovao sa njima i zbog vojske i zbog vežbi

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh