Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Cena je sigurno niska, sem ako nije u zoni auto puta. To je po cenama druga država. Na jugu su kola i traktori skupi a hrana džabaka.

Uz auto put ako svratiš na klopu, npr motel Predejane, spremi 30-50€ po ustima
 
Juce se vracam iz Pazara i na ibarskoj pocinje sareno i ja krenem u preticanje obavim sve kad eto ih braca sviraju za mnom.I istina nisam sacekao skroz sareno :osmeh: Tuc muc sta i kako,pita me pandur jesi pio nesto, reko nisam, a nismo ni mi 1000 din i srecan put :osmeh:
 
Navikao sam ja na te fore, odavno to koriste Crnogorci, stara fora kad se vraca sa mora kad te upeca radar

Dje si bio?
Na moru.
Kako je bilo?
Super.
Pa sto onda bjezis :osmeh:
 
Sinoc se moj junior vracao iz Apatina i na par stotina metara do kuce iz haube astre izadje komad.Po izgledu bi rekao da je smuk.
Evo zena nece vise da vozi kola.Haha manje ce se kola vozati.....

zmija.jpg
zmija-2.jpg
[/IMG][/IMG]
 
Nije mali je otisao u apatin oko 7 a vracao se kuci oko pola 11.Da je usla u Prigrevici vertovatno bi u Apatinu izasla.Ovako je bilo suprotno.
 
Колеге једно питање из свакодневног живота.коју собну антену препоручујете,пошто имам једну просторију где ниједна ова вашарска и кинеска антена не хвата сигнал.Остали тв су прикључени уз пакет интернета и телефона,али овај не може,рекоше ми да је линија већ увелико преоптерећена.Па сад тражим неку антену да је добра да би прикачио рисивер и имао бар 10 ак програма.
 
Mini logu, ako imaß gde da je maskiraš. Npr ja sam kod drugara stavio nju na regalu, gde se ne vidi i ima extra signal. Ona je oko 50cm dugačka, Riblja kost. Cena joj je 500-700din. Bolja od najbolje sobne antene. Sobne su za područja gde imaš optičku vidljivost predanjika i za višespratnice.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam ih prodao bar 100 ali više ne radim sa antenama. Postali mi klizavi krovovi
Ima ih na svakom buvljaku. Ja sam ih obde kupovao na veliko https://www.avmarket.rs/iskra-loga-p-20n-mini-uhf-spoljasnja-antena.html
Na buvljaku nude u metal pocinkovane. Traži aluminijsku bez konekcije. Sam provuci kabal do vrha antene. Srednja žica na gornji štap, oplet na donji. Radi extra. Dugačka je 440mm. Može i iza ormara sa se gurne.

Tu Philips mora da uključi u struju i da zauzme još jednu utičnicu, a pojačanje je za nijansu manje


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh