Tikva i Bundeva

mucobieno ti se to nudis u ispomoc?
Dule Panda vazno je ucestvovati :osmeh:
 
Ubi ovo vreme. Propalo dosta što je ostavlejno jer ima je otišla loza i list. Evo jedne male što se još drži. Inače drugara sam slikao pored nje kao razmernik a on je 80 i neki kg i 1,9m visok :osmeh:

105602907569699743663399.jpg
 
Ubi ovo vreme. Propalo dosta što je ostavlejno jer ima je otišla loza i list. Evo jedne male što se još drži. Inače drugara sam slikao pored nje kao razmernik a on je 80 i neki kg i 1,9m visok :osmeh:

105602907569699743663399.jpg

Vidi se da je grad tukao po njoj (buse na listu) i kod mene ima ali manje daj neke aminokiseline da ti se oporavi loza!
 
Malo je bezveze sto se unapred zna ko ce pobediti. Nije zanimljivo. I sad neko ko ima plod od recimo 250kg nece ni doci, sto da baca pare na prevoz.....
 
Imam semenke da prodam. Jel imate broj nekog otkupljivaca?

- - - - - - - - - -

Imam semenke da prodam. Jel imate broj nekog otkupljivaca?
 
tek kada se izmeri videce se koliko ima kilograma,to sa merama nije bas precizno.
 
Kolika je Dejane tvoja ludaja, moja je dosta velika imao sam dosta problem zbog vlage ove godine i odbacivanja plodova od tri samo je jedna dala veliki plod!

- - - - - - - - - -

Kolika je Dejane tvoja ludaja, moja je dosta velika imao sam dosta problem zbog vlage ove godine i odbacivanja plodova od tri samo je jedna dala veliki plod!
 
nije bas kolika bi trebala, uticaj bujicnih poplava malko je bila u vodi, ali je zasluzila zbog svega toga da je odvedemo na takmicenje.
dosta mi je propalo sto su lezale u vodi ,ali takva je godina.
 
Pa i meni jedna u opste nije uspela hteo sam da plod bude na oko 3-4 metra od korena ali je kostantno odbacival plod, a ova velika se sada maltene odvojila od stabla, mislim drzi se na neke patrljke imam sada dosta malih plodova ali sad je kasno ostavicicu pa koliko nateraju da imam za svinje. :ideja:
 
Nazad
Vrh