Potrebna pitanja za prijemni ispit iz biologije na poljoprivrednom fakultetu-N.S

Imaš u knjižici za pripreme za prijemni sva pitanja, budu 20 od tih 200, bar je pre tako bilo.
 
imam ja al za upis 2005 god ako ti znaci nesto mogu da skeniram pa da posaljem
 
Otkako je osnovan fakultet pitanja su svake godine ista. Samo nauci napamet i proso si.
 
Ma 300% ja zavrsio poljoprivredni fakultet, mi smo stavljali krovnu izolaciju a unutra je vec sve bilo na gotovs.
 
N.A. Treba sesti i zagrejati stolicu ali ne u Pixasu nego kod kuce sa knjigom u ruci, a ne sa pivom. :bravo: :ppozdrav:
 
peto1 je napisao(la):
N.A. Treba sesti i zagrejati stolicu ali ne u Pixasu nego kod kuce sa knjigom u ruci, a ne sa pivom. :bravo: :ppozdrav:

Vala ja sam iz tehničkog crtanja sve desetke dobio tako što sam pio pivo i slušao Mocarta! A onda došao ispit i to položim s osmicom... Šta ćeš, em falilo pivo, em falio Mocart... :p Tako daaaaa... Samo ti pij, NA! Ništa ti neće škoditi! :haha:
 
Ljudi aj da se uozbiljimo sa komentarima dok ja ne dobijem pitanja a onda cemo se lako konsultovati kako je najlakse nauciti. :ppozdrav:
 
Eto, imam ja predlog! Dođeš ti meni lepo u NS pa odemo do poljofaksa i tu ti lepo u skriptarnici uzmeš ta famozna pitanja. Hm? :D
 
Attila M. je napisao(la):
peto1 je napisao(la):
N.A. Treba sesti i zagrejati stolicu ali ne u Pixasu nego kod kuce sa knjigom u ruci, a ne sa pivom. :bravo: :ppozdrav:

Vala ja sam iz tehničkog crtanja sve desetke dobio tako što sam pio pivo i slušao Mocarta! A onda došao ispit i to položim s osmicom... Šta ćeš, em falilo pivo, em falio Mocart... :p Tako daaaaa... Samo ti pij, NA! Ništa ti neće škoditi! :haha:

I to si sve radio stojecki ili si grejao usput stolicu.
 
peto1 je napisao(la):
Attila M. je napisao(la):
peto1 je napisao(la):
N.A. Treba sesti i zagrejati stolicu ali ne u Pixasu nego kod kuce sa knjigom u ruci, a ne sa pivom. :bravo: :ppozdrav:

Vala ja sam iz tehničkog crtanja sve desetke dobio tako što sam pio pivo i slušao Mocarta! A onda došao ispit i to položim s osmicom... Šta ćeš, em falilo pivo, em falio Mocart... :p Tako daaaaa... Samo ti pij, NA! Ništa ti neće škoditi! :haha:

I to si sve radio stojecki ili si grejao usput stolicu.

Grejao, grejao. :) Ja nisam imao onu crtaću tablu, ali dobro mi je poslužio i trpezarijski sto. :D
 
Nazad
Vrh