Balirka


Jedina slika babe,pod orajem,koju sam našao...prva spora i gas do daske...nisam stigao više od 500 bala da uradim, jer toliko sam mogao da natovarim,tako da joj ne znam kapacitet...al služila je dobro...sem u detelini,spora pa brzo pobegne rosa,zato je i nasledila zelena aždaha ..
 
Ma to LIFAM one su bile OK skoro ista kao moj new Holand
Malena bala i mala usta ali ok i bilo je delova
Mene je u ijalo što nisam imao delove
Jednom je malo falilo da kupim neku AMA ITALY
ni dan danas neznam kakve su to balirke nisam sreo

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
A šta misliš David brown Bale ispadaju na levu stranu
Narod gleda NE VERUJE svojim očima
A brojač za bale pravili od aparata za naftu da vrti one brojeve
Kasnije je bio digitron i neki mikro prekidač to je bilo super


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora

Stvarno pravi raritet ova David Brown balirka,kakve je vezace imala? Jesu li i oni bili nesto svoje ili McCormick?
 
Ljudi treba mi pomoc balirka ihc 422 pukla sajla originalna ovde kupili dve i pukne obe za nedelju dana .Interesuje me koji je standard da bih kupio na metar ( po DIN -u ) ili kako se to tačno zove .Trenutno sam u Nemačkoj pa da ovde kupim original. Ona je 11 m. Dugačka i 6-7 mm debela , kažu sa čeličnim jezgrom.
Zna li neko nešto o ovome da mi pomogne.
Unapred zahvalan.
 
Ljudi treba mi pomoc balirka ihc 422 pukla sajla originalna ovde kupili dve i pukne obe za nedelju dana .Interesuje me koji je standard da bih kupio na metar ( po DIN -u ) ili kako se to tačno zove .Trenutno sam u Nemačkoj pa da ovde kupim original. Ona je 11 m. Dugačka i 6-7 mm debela , kažu sa čeličnim jezgrom.
Zna li neko nešto o ovome da mi pomogne.
Unapred zahvalan.


Ako sto su dve pukle za nedelju dana to nije do sajle,proverite vi ipak prvo presu.
 
Poslednja izmena:
Original je 250e+, najbolje resenje su vojne sajle koje imas po oglasima, treba da bude mekana, savitljiva sajla, dok ove sto su krute kida odma. Redovno cisti presu od prasine, jer uglavnom istruli sajla od vlage.

Poslato sa BG2-W09 pomoću Tapatoka
 
Kod mene u selu svi sto su menjali sajle na 422 stavljali su sajle koje radi jedan majstor za sajle u Nišu nisu bas jeftine ali dosta povoljnije od originala i za sada rade dobro. Mogu da se raspitam koliko su kod njega.
 
Pozdrav imam problem na Lifamu desna strana vezaca u poslednje vreme preskoci da veze balu za balom nego sastavi dve i veze kao jednu ili uopste neveze kad se desi da neveze kanap ostene u igli al negde preskoci u vezacu sta bi moglo da bude u pitanju.Hvala unapred
 
Ajde molim te raspitaj se koliko su kod njega te sajle za ihc 422 hd. Pa mi javi nap.p. ili ovde svejedno. Pa bi došao da je uzmem ako ne šalje AKS- om? Hvala kolega.
 
Evo opet problem.
Ali uočio sam da je pukla opruga što drži balu da se ne vraća.
Jel moguće da je u tome problem.
Baš na toj strani problem.

 
Jel imao neko problem sa klasom da mu zuri pečurka
Meni žuri desna u odnosu na levu i odseče i pusti manilu pre nego petlić zagrize
Opet POLJOMETAL misterije
Jexemtizenomajiku LUD SAM JA što imam posla sa prevarantima

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Ivane sve razumem ali da ŽURI PEČURKA???
Sinoć odem ono SEX šta je sade kad dam nekom prolazniku da tera a ja da gledam ona žuri za 15mm obima
Ona odseče i pusti a petlić još nije uhvatio
Stvarno je FUŠER IZ PARABUĆA

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Nazad
Vrh