Balirka

Vrlo mocna presa za svoje gabarite. 2.5 m je bas gornja granica za mase puteve ovde al provukla bi se nekako kad ova sadasnja prolazi sa svojih 245cm.

Послато са Samsung Galaxy s6 уз помоћ Тапатока
 
Ako ne kapiras kako sto se javljas u opste?

Nemam ja od cega da se ladim, stojim iza svega sto sam rekao, i mogu dokazati!!!!!!

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Zbog broja udaraca klipa ima malo vecu propustnu moc,
Nekad su u VU KARADJORDJEVO imali FORSTRITH balirke koje su radile na 1000 obrtaja kardana i isle kao MUNJA ali je trebao tada bar rus ili TD 75, nije kod nas bill drugih traktora sa 1000 obrtaja kardana!


Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Dali ima potrebe da se ovaj brijeg navaruje. Jel neko to radio.
36e37d40912e727ba18e72c6257976e1.jpg
cb072357b3e45332fa063f40502c85a1.jpg


Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
 
Zbog broja udaraca klipa ima malo vecu propustnu moc,
Nekad su u VU KARADJORDJEVO imali FORSTRITH balirke koje su radile na 1000 obrtaja kardana i isle kao MUNJA ali je trebao tada bar rus ili TD 75, nije kod nas bill drugih traktora sa 1000 obrtaja kardana!


Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
Nije samo broj udaraca nego i velicina usta ( od zalogaja isto zavisi)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Jel zna neko mozda ko otkupljuje stari kanap (manilu)?
Ili menja za novu? Znam da nije odgovarajuca tema ali ne znam gde napisati... :)
 
Da li je ko imao problem sa hederom (pikapom), proklizuje kad je veca masa, ne moze da uvuce sijeno? U pitanju je deutz fahr presa. Da li je otisla lamela na hederu?
 
Ja koliko znam tu ne postoji lamela, bar na mojoj.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Mnoge prese imaju lamelu za pick up pa mozda I tvoja, obicno se lamela zamasti, baci suve zemlje na nju da oriba ja bar tako cistim lamele na presi,
Da li je ko imao problem sa hederom (pikapom), proklizuje kad je veca masa, ne moze da uvuce sijeno? U pitanju je deutz fahr presa. Da li je otisla lamela na hederu?

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Drugari sad je kod mene kuci bio covek, ljudina RAJKO koji proizvidi SPRINGER,
Moram reci svaka cast covek prati forum I procitao je moj post o problemima I cvorovima u klupcetu, pozvao sam I drugara iz sela koji balira I on je imao problem,
Covek prima sugestije, hoce da cuje rec krajnjeg potrosaca, moram reci svaka cast, nisam to ocekivao u danasnjem vremenu u nasoj zemlji!



Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh