Balirka

A Neso u pojatama, ima dosta masina a nisam primetio da li balirki ima toliko ..
 
Ima dosta masina i Gile u Belasici.

http://www.polovniautomobili.com/prikljucne-masine/11423014/welger-welgerkroneclaas

- - - - - - - - - -

a20a677d3891-800x600.jpg

Upravo sam na njega mislio, za njega znam da mašine dovozi iz francuske.
 
Bio sam kod njega pa zato kazem nisam primetio da ih ima nesto puno, mozda ima na nekom drugom njegovom placu, video sam da ima cisterni i djubretarki bas bas dosta..

Послато са Samsung Galaxy s6 уз помоћ Тапатока
 
Potrebna pomoc za presu new holland gde moze da se nadju rezervni delovi jer mi je potreban deo koji pogoni lanac.
 
kolege kakva iskustva imate sa Lifamovim presama i u klasi koje balirke su njene bale tj. kog classa welgera itd?hvala unapred
 
Ja sam radio sa Lifamkom godinama, za odrzavanje je zahvalna nije se mnogo kvarila a delovi su relativno jeftini. Pravi malo manje bale od Poljostroja, bala deteline kad je lepo napravljena ima u proseku 15-16 kila.
 
Par godina sam koristio CLASA 65 odlicna je bila
Prosle godine sam kupio POLJOSTROJ I zadovoljan sam mislim da je vise stvar u stanju na kakvu polovnu naidjes nego koje je marke
Po meni je svaka dobra ako je uredno drzis I pazis, ja volim POLJOSTROJ zbog velikoga pick-upa a I delovi su jeftini I I'ma ih jos u ODZACIMA 25km od mene
Daleko od toga da nebih voleo da imam neku mladu nemacku presu ali jedno su zelje a drugo mogucnosti
Trenutno baliram mozda 7-8-10 000 Bala godisnje za ovce I zadovoljava potrebe

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Drugari, interesuje me vase misljenje o presi Welger ap 41. Nudi mi covek povoljno, pa ako neko moze nesto da mi kaze o njoj posto slabo znam o presama generalno a treba mi posto sirim stado ovaca.
 
Druže imam ja tu presu od 2004.Za svoje potrebe može da služi većih kvarova nisam imao.Sporija je i ima manji format bale al je jako jednostavna i laka za održavanje.Može je vući manji traktor bez problema.
 
Druže imam ja tu presu od 2004.Za svoje potrebe može da služi većih kvarova nisam imao.Sporija je i ima manji format bale al je jako jednostavna i laka za održavanje.Može je vući manji traktor bez problema.
Pa i treba mi za moje potrebe, covek koji je bio vlasnik je umro, a vidi se da je bio domacin. Presa je garazirana, podmazana i tako stoji. Video sam i bale koje je pravila, nisu neke al za moje potrebe je ok. Inace imam ferguson imt 539 i sa njim planiram da je vucem.
 
Radiće presa dobro samo budi pažljiv i nemoj praviti široke otkose jer ona je manjeg kapaciteta pa teže guta masu.S njenim balama je lakše baratati a mogu se produžiti i stegnuti pa težina bude veća.
 
Kupio kolega clas rol presu sa onim metalnim valjcima bez kaiša. Pitam ga sto nije uzeo welger posto su jeftinije.Kaze da nema delova i da su nenormalno skupi za welger
 
Ja sam za 6 god na rp 15 kupio nov lanac 16b dve kutije po 5 m (oko 5000din kutija) i 2-3 ležaja i još jedno 70 pik up žica
 
Nazad
Vrh