Balirka

gdje si kupio tu sklopku i koja je cijena otprilike?
jel puno brza ta sklopka?
 
Dosao mi je traktor s ventilom. Mislim da je oko 35-40 eura. Brzina bi trebalo da zavisi od stanja pumpe. MF kipa jako brzo.

Poslano sa mog Picasso koristeći Tapatalk
 
kupio sam ap 63,pa cisto da imam katalog!kakva je presa i na sta treba obratiti paznju kod nje?
koja je dimenzija lijeve gume,posto sam ja dobio na njoj neku 15,balonku,a neko mi je rekao da desna odgovara od mercedesa.all neznam koje dimenzije?
 
Leva je 10.75-15.3 ili 11.5-15.3 a desna 10.80-12 a može felna od Mercedesa ili Moskviča sa 5 rupa.
Pesa je odlična,nema nekih problema.Najvažnija je kondicija vezača a poželjno je da se vuče sa traktorom koji ima 5 brzina jer guta zdravo dobro.
 
kako dizes pikakp sa imt,jel sa kockom na poklopcu hidraulike,jer vidim da i ti nemas rucno dizanje pikapa?
 
jel na koku moze da radi dvosmjerni klip od rude?
vidio sam da ima kocka sa dva izlaza?
 
Ima kocka sa dva i tri izlaza ali nema uparene izlaze pa nemogu preko nje dvosmerni klipovi
Stavi se kocka sa jednum izlazom i posle nje razvodnik i tu moze sve da se radi

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Dešavalo se da zaglavi i blokira ali nikada nisu stradale igle.Gledam da masa bude suva i lepo usitnjena jer tako nema problema.
 
Ja sam razmisljao probati skinuti dodavace pa probati, ne znam dali bi radilo, i da mi baci po koju odresenu, mislio sam i suncokeet probati isto bez dodavaca,

Ma i meni se desavalo da zaglavi i u slami i u soji, nakupi se prasine okolo masu i zaglavi u krajnjem polozaju i samo baca obe spage odresene.
Ocistim i vozi dalje. Nisam nikad tulaj balirao sa njom .


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh