Balirka

Kakav ti je regulator bale?Hoće da .ebendiše ako su zubi pojedeni a isto tako i ako je masa sakupljena sa sunce grabljama pa ima naviljaka i uopšte nejednakih otkosa.
 
Mislim da je regulator dobar,mada nema neke prevelike zube, a grabim sa suncem pa ima ponekad zavijenog u kudelju. Za sledecu sezonu bi trebala da stigne balerina.
Maticu,cini mi se da si remontovao diferencijal na Welgeru, sta si menjao i koliko te kostala popravka?
Meni propao smering i zajeli se zupcanici,pa napravilo luft i ulje izlazi na semering.
 
Jesam remontovao.Nisam nigde mogao da pronađem nov K.T par a ni polovan pa su mi u Rumi navarili 3 zuba i obradili a zamenjen je i jedan semering i naravno ulje.To me je koštalo 5.000 dinara.Trgovci koje sam zvao spominjali su mi cene od 800 do 1000+eura za K.T par tako da mi je ovo ekstra povoljno rešenje.
 
Radilo se malo, nekih 500 komada meni I 600 usluzno danas. Samo po gasu I ne okreci se sine ☺☺
61a41f0c9b75c549e17eaff432a64330.jpg
654f4eb9f6bc8ba4712cd1839ed6fdbc.jpg


Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

Jesi to mazno tu balu na presi:haha:
 
Danas probana u mestu
Bio je problem sa levum vezacem poderan zupcanik pa na kraju ne zagrize manilu nego ostane otvoren
Sada pregledati ulje u reduktorima
Montirati nozeve
Sve srafove postezati
I DRAGOM BOGU SE POMOLITI!!!!
8998f7233b2872055d3adb4c6f40c848.jpg
5673f4ae655e16faff2dcb006fecfbf6.jpg


Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Zavrsio sam igle, narucio jednu novu 70e i uradio drugu izvario prema njoj i odradio sam juce 650 bez greske, nadam se da ce nastavito ovako, stelovao sam bas dugo dok nisam doterao igle i donosace kako treba..
 
To mi se pocelo desavati kako sam ubacio drugo klupce makitala, moguce je do samog vezaca ovde je rec o levom, sveze covric sve uredno ali ostane taj drugi kraj i onda ga vuce i otkine balu ne razveze. Proverio vanila normalno klizi kroz rolnice, popusticu jos levi na oni federima gde izlazi vanila.
Skidac kanapa ti lose posen...ne skine ti cvor sa petljaca...Odvrni celo telo podigni ga gore prema nosecoj osovini i pogledaj kako skidac kanapa prelazi preko petljaca...On mora blago da zapinje....Na rivijeri se desava da ako je kanap jak...iskrivi skidac...i onda on ima prazan hod...
 
Druze hvala
Retko ko od nas PAORA SRPSKIH moze da bira sta ce da tera kazem tera jel mi i teramo i ono sto nece da ide!!!!
Evo srecan sam kao MLAD MAJMUN sve radi hvala bogu mada ima jos mnogo posla na njoj
Najvise bi voleo da imam rol presu i utovarivac da se vise ne patim al nadam se da ce i ova da mi napravi 5-10 000 bala za nase potrebe dizali smo je iz mrtvih REANIMIRALI
danas sam uzeo da dospem ulje u reduktor kad ono otisao semering nadjem drugi u radionici i skinem pogon klipa kad sam sve vratio i stegao momacki vidim da reduktor nema lufta pa mi sve drago!!!
Jebig_ ja sam dosao nazad u selo da budem paor pa se borim sa svojim i tudjim krsevima radim i privatno samo da me sluzi da me niko ne zajebava

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Nisam siguran da li je ovo pravo mesto za ovo pitanje..ali pokusacu.

Zanima me kako se krecu cene tvrdog baliranja slame ?

Ako ima ovde nekoga iz okoline Bele Crkve (juzni Banat) ko to radi, molio bih da mi se javi porukom.

Hvla..i jos jednom izvinite ako sam pogresio u koracima :)
 
Koji tip I od kog proizvodjaca koristite vanilu (manilu, konac, kanap)? Mi koristimo tip 500 od Mitica iz Kumareva, odlicna je. Medjutim, cale nadje neka 5-6 klupceta nekog Drvoprometa, ono k.... ravno nije. Uvrce se nekako unutar klupceta I puca kanap. Prilikom uvrtanja sama napravi zamku I zapne za one zatezace sto stoje u onom sanduku za konac. To sad uslo u moju presu I vise ne za zivu glavu.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh