Balirka

Dobro vece,ljudi.Zna li neko kakva je procedura oko uvoza polovne poljoprivredne mehan. konkretno ,iz italije,polovna balirkaPozzz
 
Sumar, po meni najvise treba da obratis paznju na odrzavanje tj. opravku dali za nju imas delova u tvom kraju kao i dobrog majstora a sto se tice same prese ja je zbog izgleda nikad nebih uzeo jer cim je takva spolja mozes da zamislis kako je odrzavana i cinimise kao da je radila u sumi. :nono: :ppozdrav:
 
@Bubu
Mozda je to plus, ali zbog koriscenja razlicitih vrsta maziva zna da se zagusi i da napravi vise stete.
 
Meni je potrebna polovna prsa do 1,5 m radnog zahvata sa njom bih hteo da vezem slamu i detelinu za svoje potrebe u kolicini do 5000 bala i usluzno bih radio u zavisnosti koliko bi toga imalo da se veze.
Pa me interesuje koja po vama je bolja presa dali je to clas markant ili velger i koji broj i seriju .
Koji su rezervni delovi vise pristupacniji na trzistu . :sta:
Unapred vam hvala na savetima :cao:
 
@ sumar

Ubaci u rikverc pa čitaj od početka, to pitanje su već postavljali ranije....
 
Ja bih ti rekao CLAAS Markant 52!
Mozes je kupiti u extra stanju za nesto vise od 3000 evra i da te ne boli glava. Imas jednog ovlascenog uvoznika rezervnih delova, vise neovlascenih i nekoliko radionica koji izradjuju delove za pomenute prese tako da to nije nikakav problem a moze da je popravi svaki majstor koji zna da popravlja Poljostroj prese.
Toliko od mene...
 
Ja bi ti preporucio Lfam-ovu ja sam sa mojom balirao dok je bilo posla i preko 40000 hiljada bala godisnje i nisam imao nikakvih problema a najbitnije je sto odlicno vezuje :ppozdrav:
 
mica967 je napisao(la):
Ja bi ti preporucio Lfam-ovu ja sam sa mojom balirao dok je bilo posla i preko 40000 hiljada bala godisnje i nisam imao nikakvih problema a najbitnije je sto odlicno vezuje :ppozdrav:
Ja je i danas imam i ja sam zadovoljan....
 
eee ovako ljudii moji ja imam Welger ap 51 i dosta je stara.... mora da je takve Musolini vozio kod Hitlera u mobu.... :haha: ali ona kod mene svake godine ubalira oko 50000 bala sto moje, sto usluzno...... e sad bih u da uzmem jos jednu( ap 53 novije od ap 52) pa me zanima kakva su vasa iskustva s njima, i jel ima ko da proda...... i koje su cene :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1268169004[/time]
_________________________________________________
Kish ajde da otvorimo muzej za prese u N. Beceju..... ja prilazem moju Welger ap 51 sa kaisom.... :haha:
 
Ljudi pa gde ste vi 3 nedelje nema ovde nikog..... sta... nije sezona presovanja bala pa svi cute .... sad se pocinje remont spremanje sad ce prvi maj.... tri puta zazmuris i gas ...... :D
 
E jbg da si ranije došao na forum imao sam ja AP-12 K isto sa kaišima i baš za muzej
A što se tiče spremanja za sezonu toga kod mene nema samo pick-up prsti koji fale da se nameste i gasss
 
@matic sta kazes na moje prethodno pitanje.....za ap 53 ili slicnu
 
Nazad
Vrh