Balirka

Promenio danas petljac,samo jezicak stavio stari.Lako se skida ali nisam znao da ima civiju izmedju zuba.Na prazno vezuje lepo,probacuje je neki dan u slami.Hvala svima na pomoci.
 
Meni na welger ide 12. Ta mala guma kosta koliko i velika bukvalno. Skinem ja to felnu od mercedesa i gumu 15" c. Teretne. Evo vec 3 god.gumu platio 1500 din. Ko nova bila raspar

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Da li znate koja je dimenzija lezajeva za klip kod prese rivierre casalis ER 45? Potrebno mi je za jednog prijatelja, Lezajevi koji su bili na presi nisu orginalni vec su radjene neke prepravke pa bi on sada zeleo da stavi odgovarajuce?


 
Немамо никакво предзнање о пресама јер никада нисмо радили са њима. Пошто ове године имамо 5.5 јутара детелине решили смо да узмемо једну. Избор је пао на Ривиере Касалис, модел је 455.
Стигла је пред балирање трећег кола детелине. Испробали смо је, рекло би се да није нарочито брза или је то само утисак човека који има 'џондирку' који нам је претходно радио. Могу рећи да смо за сада задовољни. Након 443 бале није била ни једна одвезана. За даље ћемо да видимо како ствари стоје.

20160816_183533-6bf5b8.jpg
 
treba mi mala pomoc posto dosad nisam imao takav slucaj.Mom rodjaku na rivieri kad god udari klip opale i vezaci,sta da rasturamo.Ja mislim da je kvar kod lancanika gde zubi paljenje vezaca.
 
Pomerite mehanizam za pokretanje okidaca (onaj deo sa zvezdom sto odredjuje duzinu bale) 1.5-2cm u nazad.
 
Nazad
Vrh