Balirka

Balirka kosta 7000 kod seljaka. Nisam se nista pogadjao snjim. Jer platezna moc kod nas je slaba pa tako dasmo mozda daleko , daleko od dogovora. Prikolicu nisam slikao ali i ona je u slicnom stanju kao i presa. Ako si zainteresovan za prikolicu pozvacu ga za cenu , a posle moram da vidim sa prevoznikom do koliko cm. ima tolerancija da se gura cerada. Jer je prikolica 2.5m a sleper 2.45 ili isto 2.5m. Jer ako se izvadi dozvola za specijalan prevoz onda bude prevoz dosta skuplji.
 
Ajde Dragane raspitaj se koliko bi me izašlo sa njihovim prevozom ili bez, pa da ja organizujem prevoz.
I ako je moguće slikaj i postavi!
Veliko ti hvala za trud!
 
Sve je to super i kao na snimcima ali sam presao na rol bale i senazu pa je nekoristim..............

Jos nije na prodaju a koliko ima zainteresovanih mogao bi da napravim licitaciju pa ko da vise............
 
RatkoPa

Zaista po tom pitanju si gazda, tako reći monopolista, jer takvih prikolica je jako malo u Srbiji i kupac ne može reći "ima u susednom selu u pola cene"....

Izvinjavan se svima, jer ovo je tema o balirkama a mi se raspisali o prikolicama.
Postoji tema i za ovo. Eto gore link....
 
Jel Neko zainteresovan za Balirku John Deere 336 A .. Batalio sam Stocarstvo pa mi je visak.
 
Nazad
Vrh