Balirka

Ja sam je imao jednu godinu i odmah prodao, mali kapacitet,spora,mala usta a velike bale, i drvene vile koje uvlace masu su drvene i lome se. Sve u svemu ja je ne preporucujem.
 
Znaci nije neko sjajno resenje, ja imam clasa 40, e to je tek muka, mali kapacitet i bale su loseg oblika, pa imam priliku da zamijenim za ovu CB 300. Ali ako i ona nije puno bolja od clasa 40, ne vrijedi mijenjati.
 
Da li je moguce da je sporija od markanta 40 ? Meni je samo da je zamijenim zbog bala, da budu malo vece i ljepse, a ako je bar malo kapacitettveci od clasa 40, zamijenio bi je.
 
A treba dopaltiti, a ovo bi dobio jedan za jedan. Eto to je razlog zasto je ona u opticaju. Znam da je someca avion za obe, ali treba doplatiti.
 
Od presa je someca mozda najeftinija a radi dobro mozes je naci od 3000 do 4000 km, gledao sam kod jednog kolege clasa 40 to je bas spora presa jedino fino radi kad zalazes rucno.

Послато са GT-I9100 уз помоћ Тапатока
 
Najvjerovatnije da ce biti someca u opticaju, znam da je olicna presa, ima ih vise u mom selu, rade bezprekorno sve i jedna. Velik je kapacitete, lagana presa. Samo da udam clasa, pa ce stici someca.
 
Evo jedne sa jucerasnjeg terena.
281vsiw.jpg
t6ta34.jpg
 
Ma prodaje on i samoutovarnu prikolicu za bale. Samo sto je ona sira nego Sleper , pa uopste se ne isplati da se takva prikolica transportuje.
 
Nazad
Vrh