Balirka

Obavezno lim oko kardana stavi neki, da ne namota . pravu si masinu uzeo. Samo je odrzavaj i nikad te izdati nece

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
momci sta kazete za ovu napravu ja nikad nisam vidio ovu marku ja nasao u austriji pa bi to vozio ocu kuci da ima i to dosla bi me sa prevozom oko 1300evrova
o5dg21.jpg

2r3ik61.jpg

2vnmnud.jpg

rswqs9.jpg

24zxa2a.jpg
 
Guy munja_nikad cuo. Ako nema neki svoj specificni vezac, uzimaj, ovo sve ostalo se moze nakarabudziti. Dzabalesku je, i uvijek je mozes prodati za toliko ako ti se ne svidi. Ko pravi uopste ovo?
 
Ovakve iste je i Murska Sobota pravil Panonija B344 golo govno od presa pun k..c lanaca i dok jedan preskoci pohebe se cela presa najsretniji sam bio kada sam je se resio!Ali potpuno ista ovakva prese u detalj!
 
Moze ona puno brze ovo je snimano prvi put kad se probavala, malo joj je boja otisla na nekim mjestima ali to se da sredit do sada nikad problem sa njom.
 
Prijatelju mozemo se mi prepirati jel ili nije ali kazem prvi put sam je zakacio i dovukao na njivu znaci prvi put radim sa balirkom.
Iz mog iskustva brza masina na ovakvim parcelama 1 ili druga brza i gas.
 
On se stavlja sa strane na pikap ako neces da koristis hidraulicno podizanje pikapa, tu mu je drzac da ne smeta sa strane ako se vozi putem.
 
Nazad
Vrh