Balirka

Ja imam isto takvu presu zadnih 5 godina,i mogu da ti kazem da je dobra,nije teska ima puno zastita od lomova sve u svemu extra.
 
zanima me razume li se ko u prese welger treba mi pomoc.
pocela je da me zeza kuzdra(namota) mi vanilu na srpu u poslednje vreme pa zna li ko sta to moze da bude??
hvala unapred na pomoci.
 
sutra cu to pokusati da uradim pa cu videti da li ce raditi...
da li jos neko moze da mo kaze sta moze da bude,nije na odmet sto vise saveta...
 
Ja uvek nosim nafte u flasi i ako pocne da namotava ,sipam nafte na njega ,to je pod broj 1 ,probaj da otpustis jezicak to ti je prvi sraf sa federom ,i treca solucija stavi nov jezicak uglavnom sve to desava zbog jezicka.

- - - - - - - - - -

zx2lx5.jpg
ima ih vise verzija al ovo je neka standardna,
 
Koliko se krece cena nove gume za balirku. Treba mi veca guma za Claas Markant 50.
 
Oznaka je 100/80/12 (ili 10.0/80/12). Moja je Goodyear, proizvedena u Francuskoj, izgleda da je to prva ugradnja na presi. Jos uvek nije pukla, ali je popustila na nekoliko mesta pa zbog toga pitam za cenu.

Hvala Vam na informaciji.
 
Zna li neko gde moze da se nabavi samo pick-up uredjaj od neke balirke? Neki otpad,neko ko ih rasklapa ili neka rashodovana? Pozeljno bi bilo da je pick-up u radnom stanju i da je u Vojvodini.
 
Juce kad sam se vracao kuci vidim kod jednog uvoznika presu, skrenem, pogledam i napravim par fotografija. U perfektnom stanju, u utorak dovezenja, juce prodana...
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
 
Nazad
Vrh