Balirka

Ipak je to dosta novca a da nije 100% ispravna i da nemaš garanciju. Ali šta je tu je, srećna kupovina i da ti zardi novu...
 
Prodaje moj komsija Werger Ap 12 (ako sam dobro zapamtio) ima dve prese jednu ispravnu i drugu za delove nesto vec skidano sa nje...

Zanima ga koliko takva presa moze da kosta???? :sta:
 
To nije prejaka cena za 61.U top stanju iz uvoza koštaju preko 4 hiljade veverica.U lošijem stanju na neviđeno trgovci daju 2.5 hiljade.Ap12 u zavisnosti od stanja a s obzirom da je iz 50-ih godina prošlog veka ne može da vredi bog zna koliko.
 
Pajac nista nemenjaj,samo podmazi i probaj,i to bi bili dobro da nekoko ima Welgericu takvu da ti pokaze de su sve mazalice.ima par skrveni.
 
Ma znas i sam vezac je najmanji problem,za 5 minuta stavis drugi i teraj.neg mislio sam na ovo drugo sto je nabrojavo..
 
To nije prejaka cena za 61.U top stanju iz uvoza koštaju preko 4 hiljade veverica.U lošijem stanju na neviđeno trgovci daju 2.5 hiljade.Ap12 u zavisnosti od stanja a s obzirom da je iz 50-ih godina prošlog veka ne može da vredi bog zna koliko.

Ovaj komsa je nameracio cenu od 1500-1600e ali sve se meni cini da nemoze on toliko izvuci za nju....
 
Zavisi u kakvom je stanju a teško da je u odličnom.Imao sam takvu koja je odradila svoje i prodata za 500 eura čoveku za delove.Najžalije mi je njenog pogonskog kaiša koji sam stavio nov originalni.
 
MA de u odlicnom stanju krsina teska!!!! Nema sta nisam vario na njoj.... Sad hoce da se otarasi bede...
 
Ne bih suvise da lupetam,nisam imao priliku da se bolje upoznam sa nju holand presama al sam jednom prilikom video fakturu za lezaje na klipu,ide 11 komada,jedan je oko 70e..moj savet ti je da i to pogledas u kakvom je stanju da te ne bi nesto iznenadilo u kasnijem radu..
 
Spojnica se nalazi na pogonskoj osovini pick up-a i za nju je zašrafljen lančanik a ekscentar se nalazi ispred malog točka sa desne strane.U njega ulaze onih 5 cevi koje nose pick up prste.
ekscentar.jpg
Ekscentar ovako izgleda a sliku spojnice nemam mada mislim da sam jasno objasnio gde se nalazi.
 
Spojnica se nalazi na pogonskoj osovini pick up-a i za nju je zašrafljen lančanik a ekscentar se nalazi ispred malog točka sa desne strane.U njega ulaze onih 5 cevi koje nose pick up prste.
Pogledajte prilog 7411
Ekscentar ovako izgleda a sliku spojnice nemam mada mislim da sam jasno objasnio gde se nalazi.
Mi tu stvar kod nas u mojem selu zovemo bregasta ploča, Tako je zove i čika Apro Robert...
 
Mi je zovemo ekscentar jer tome i služi a kako joj je pravi naziv ne znam.Neki je zovu i kornjača.Ima raznih termina.
 
Nazad
Vrh