Balirka

Jedno pitanje, koju oznaku nose Massey Ferguson balirke koje su velicine kao npr Welger 52 ili Claas MArkant 50, 55 ? Ima li ih neko sa foruma, kakve su to balirke, prednosti i mane i koja im je cena....
 
Sirina pikapa,raspon tockova(neki su sa strane,neki iza pikapa),kod 224 i 228 tocak je iza pikapa i iste je sirine kao levi veliki,I svaka se razlikuje u limovima............

Vezaci su isti,tunel,klip............

- - - - - - - - - -

120
9s78rl.jpg

124
ziqdd4.jpg

128
8yw8ed.jpg

224
2s84k0k.jpg

228
c6qah.jpg
 
Ja sa ovom mojom internacionalkom mogu dosta bala da izbaliram na dan samo je problem sto ne stignu da ih potovare :D na sledecu zimu cu rol presu najverovatnije kupiti da mogu sve sam eventualno radnik da mi pomogne,
sa ovom presom u soji ove jeseni je terao IMT 542 terao sam ga 3 brzom mislim da je to nekih 17km/h proguta sve jednako dodaje masu,mnogo znaci taj puz
 
Imo sam ljetos problem sa presom FAHR HD 300.Lomila je igle,neznam zASto.Imam osjecaj da je problem sa spamerom lanca.Pa sa razmislo smijem li mjesto spanera stavit zubcanik koji je isti kao zatezac lanca?HVALA UNAPRED :D
 
Mislis lancanik a ne zupcanik,mozes zasto da ne.Znaci imaces zatezac lanca, samo umjesto, pretpostavljam valjka od poliamida, imaces lancanik.Pazi na korak lancanika, da bude isti kao na lancu, mada je bitnije koliko je lanac naspanovan a ne cime.
 
Imo sam ljetos problem sa presom FAHR HD 300.Lomila je igle,neznam zASto.Imam osjecaj da je problem sa spamerom lanca.Pa sa razmislo smijem li mjesto spanera stavit zubcanik koji je isti kao zatezac lanca?HVALA UNAPRED :D
Welgerovo ima fabricki ugradjen zubcanik ,na dodavacima mesto spanera lanca ,mislim konkretno na moju ap71 .Tako da ga mozes ugraditi ,nece smetati nista.Pa i na zmaj beracima je na glavmom pogonskom lancu isto zubcanik mesto spanera.
 
Drže Botošove delove,on ih snabdeva.Povoljniji su samo zbog rabata.Imate u Adi dosta proizvođača delova za prese a kvalitet je kod svih isti samo što neki pecaju na ime i renome pa im se može.
Jel Botos samo pravi delove ili i uvozi origialne delove. ja sam na kraju sezone otkinuo nosac petljaca na farovoj presi i trebalo bi ih komplet odraditi dosta je odradila. Jel Botos radi i servis? Pozdrav
 
Nema kod njega originalnih delova.Sve je mala privreda.Ima u Subotici jedna firma koja uvozi originalne delove a imate i u Sirigu u Mikronu takođe originalne delove.
 
Nazad
Vrh