Balirka

Moje misljenje je da su dodavaci mase u pitanju a po malo i klip.Mozes pokusati da stegnes malo vise jednu stranu i u manjim otkosima idi brze.Ima dosta toga...Pisano je o tome pa ako te ne mrzi citaj ili pitaj majstora Levaka.Pozdrav!
 
Gospodine Tibore,zasto se Vi niste udostojili i pokusali da date odgovor?
Ja naravno citam i kao i svi ostali imam pravo da iznesem svoje misljenje i to mi Vi gospodine ne mozete uskratiti.
Jer citiram:
Poljoinfo ne garantuje tacnost informacija preuzetih sa foruma
Poljoinfo ne moze da proverava tacnost informacija napisanih od clanova i time nemoze da garantuje tacnost istih.
 
Gospodine Andro originalne petljače i držače kanapa možete naći u Rumi na vašaru.Pojavili su se Rasspe tako da je kvalitet bez prekoran.Cene su od 60 do 100 eura pa na koga naletite,svaka komponenta ima žig tako da vas ne mogu prevariti.Botoša zaobiđite ako možete,hvata na imidž.
 
Gospodine Andro originalne petljače i držače kanapa možete naći u Rumi na vašaru.Pojavili su se Rasspe tako da je kvalitet bez prekoran.Cene su od 60 do 100 eura pa na koga naletite,svaka komponenta ima žig tako da vas ne mogu prevariti.Botoša zaobiđite ako možete,hvata na imidž.
hvala na pomoći i nemoj me sa gospodine ja sam sve samo ne gospodin imam tek 28g. primjetio sam da se visoko drži probat ču malo još listat temu dok uvatim vremena!

tako i izravnavm balu da jednu stranu više dotežem!

evo ako majsor levak ima kada pa da napiše koji savjet
 
Negde u ovoj temi je bila slika lezaja na malju od j.deera,ali ne mogu da je nadjem.Pa ako neko zna cenu ovog lezaja i gde ima da se nabavi,bio bih mu zahvalan.
 
hm , meni se čini da su ti ležajevi u nekoj drugoj temi , nemogu da se sjetim ali sumnja mi se javlja da su negdje drugo :sta:
 
Pozz svima ,imam balirku claas traban ,interesuje me koji je kanap najbolji za nju,koristio sa Mitic Leskovac ,ali se nije nesto pokazao ,pa me interesuje dal je bolje da probam sa drvoplastovim ??
 
Ja koristim Spring - Odžaci na claas-ovoj presi i puno je bolji od Drvoplasta . Prošle godine je Drvoplast bio puno bolji ove godine je jako krut i lomi se .
 
Jesam ali prošle godine , ali je tada Drvoplast meni bio bolji od leskovačkog . Ove godine nisam upoređivao . Kupio sam jednom Drvoplast , jer drugog nije bilo sva sreća samo jedan par . Meni se spring jako dobro pokazao .
 
ja sam koristio svakaki ,najbolje radi mi presa na makedonskom,nije los ni ivanovic od njega najvise izadje bala.Drvoplast je najdeblji i trebalo bi da nosi oznaku t 400.Miticev prosle godine nije bio los a ove godine ga nije bilo kod nas,bilo je bane komerc ali poceli su da se pojavljuju cvorici pa ga nisam uzimao..
 
Nazad
Vrh