Balirka

zahvaljujem se prijatlju levaku za broj telefona, samo bih ga pitao da li slučajno ima informaciju gde se može naći neka welgerica ap 12k, jeste da je stari welgerov model ali moje iskustvo s njom je fantastično, pa bih nabavio još jednu.
 
gde mogu da nadjem igle za welgler ap 12k?
zahvaljujem se prijatlju levaku za broj telefona, samo bih ga pitao da li slučajno ima informaciju gde se može naći neka welgerica ap 12k, jeste da je stari welgerov model ali moje iskustvo s njom je fantastično, pa bih nabavio još jednu.
da si reko ranije ja bi ti prodo moju....ali sad sam je sredio i ne prodajem je...:)
 
Moze li mi neko reci cime je najbolje podmazivati lance na balirkama i koji je kanap najbolji naravno i koje su cene kanapa kod vas.
Kod mene u uputstvu pise da se lanci podmazuju uljem SAE90 (MIL_L_2105) API_GL_4_90 jednom dnevno.Sto se tice kanapa za mene je najbolji "konec" Makedonska, kod nas je cijena za isti nesto oko 4,5 km za kilogram.
 
Moze li mi neko reci cime je najbolje podmazivati lance na balirkama i koji je kanap najbolji naravno i koje su cene kanapa kod vas.
Komsija,
Lanci na presu se mazu 1/2 preradjeno ulje i 1/2 nafta, sto se tice kanapa, Drvoplast iz Kraljeva za sad se pokazao kao najkvalitetniji, pricam o ponudi koju mozes imati u Leposavicu, cena u Kv-u 960 din/ klupce, u Leposavicu kosta 1200-1400 din/klupce sve zavisi gde ga nadjes.
Toliko
 
Što se tiče podmazivanja lanaca ja koristim bernerovu mast u obliku spreja i zadovoljan sam sa njom neskuplja prašinu što je naj bitnije, i kada nešto čačkaš oko prese nećeš da se zamažeš kao kad podmazuješ pregorelim uljem. (nije reklama)
 
kako si zadovoljan s njom, i od kad je imaš, šte se tiče igala ima u Leskovcu ako si zainteresovan poslaću ti broj na mejl
Imam je od 1996 iz austrije sa njom je tada uzet i kombajn pa znam po tome.....presa ekstra pravi super bale...do sad sam jednom jos polomio igle pre 6 god i evo sad ponovo..hvala naso sam igle tj. doneo mi teca iz austrije.....pozdrav...:)
 
Nazad
Vrh