Balirka

Šta je sa tvojim klizačima?Ležaj originalni je 85 eura pa puta 6 komada=skupo.Naprave se na strugu pa se u njig ubace 2 kvalitetna ležaja i miran si a i jeftinije je. :cao:
 
Matić je napisao(la):
Šta je sa tvojim klizačima?Ležaj originalni je 85 eura pa puta 6 komada=skupo.Naprave se na strugu pa se u njig ubace 2 kvalitetna ležaja i miran si a i jeftinije je. :cao:
Istrosili se klizaci,sta mislis da ih zamenim tj.prebacim sa jedne na drugu stranu?
 
drugari imam presu lifam 2003 god,i hocu da je prodam,koliko novaca realno mogu traziti za nju,posto znam da je bije los glas,a i imam drugu reviere pa znam koja je razlika izmedju domace i nase,presa je ok stanju?
 
pujol je napisao(la):
drugari imam presu lifam 2003 god,i hocu da je prodam,koliko novaca realno mogu traziti za nju,posto znam da je bije los glas,a i imam drugu reviere pa znam koja je razlika izmedju domace i nase,presa je ok stanju?
oko 2800 eura ako nadjes nekog pacijenta
 
Kako su se mogli istrošiti?Jedino ako ti je blokirao neki ležaj pa ostrugao klizač.Meni je ovo sada drugi 61 i još nisam imao priliku da menjam klizače a u selu ima još 3 takve prese i niko nije to menjao.
 
Matić je napisao(la):
Kako su se mogli istrošiti?Jedino ako ti je blokirao neki ležaj pa ostrugao klizač.Meni je ovo sada drugi 61 i još nisam imao priliku da menjam klizače a u selu ima još 3 takve prese i niko nije to menjao.
Nema šta drugo,moja je 80god,al su klizači ok.
 
Bar tako piše na felni,e sad dal su njene :sta:,nemam stari je tip,al sam menjao držače kanapa i stavio one sa nožem nadole,original su bili oni zakrivljeni.
 
Matić je napisao(la):
Kako su se mogli istrošiti?Jedino ako ti je blokirao neki ležaj pa ostrugao klizač.Meni je ovo sada drugi 61 i još nisam imao priliku da menjam klizače a u selu ima još 3 takve prese i niko nije to menjao.
nisu se oni skroz izlizali ali vidi se da su se pojeli kada dodje klip do kraja malo cupne,kad vec pricate o vezacima koji je novi koji stari tip
 
Izvadi klip napolje,najverovatnije je pukao(to im je velika mana)i garant neki ležaj.Novi tip vezača su oni gde rolnice idu od gore po disku a ne sa strane(ne znam kako drugačije da ti objasnim)i dosta su drugačiji od klasičnih(imaju ih 63-ke,52-ke i ostale prese da kažem novijeg izdanja fabrički)
 
Nazad
Vrh