Balirka

onoliko koliko je levak zaslužio ja mislim da bi bilo pošteno da mu se stavi jedan baner na naslovnoj strani
čovjek je nesebično pomogao lično meni a vjerujem i većini ovdje , to što on živi od tog posla pitam dali treba da ga linčujemo možda :sta:
hvala njemu što je kao stručnjak izdvojio i vremena i živaca da se sa nama ovdje zeza , PITAM :koliko majstora tih ''delikatnih zanata'' je spremno da tako podijeli znanje sa nama
zvao sam ja bio nekoliko majstora u moj okruženju i samo su gledali kako da me ošišaju ::lose::
onaj ko hoće da mu majstor uradi presu i garantuje za nju izvol'te , ali taj isti levak od mene nije mogao dobiti ni dinara a opet mi je pomogao
 
Moze li mi ko reci sto se kod starijih massey ferguson presa desi da ona presa (sto nabija seno) iskoci iz sine,moze ona i tako da radi ali znam da nije preporucljivo.Hvala unapred
 
Obradovic je napisao(la):
Moze li mi ko reci sto se kod starijih massey ferguson presa desi da ona presa (sto nabija seno) iskoci iz sine,moze ona i tako da radi ali znam da nije preporucljivo.Hvala unapred
mozes da slikas tu presu?
a nije dobro da iskoci,ostetu se klizaci.
 
levak je napisao(la):
znam ja ali necu vise nikom da objasnjavam posto se neki urednici foruma bune sto sam ja ovde kazu da se reklamiram i da sam svercer polovne mehanizacije sad neka vam oni objasnjavaju ja vas pozdravljam

francuz je napisao(la):
Ma ne zajebavaj @levak, ova tema bez tebe je nista, pusti urednike mozda nisu dobre volje, odvescemo ih na :ppozdrav: da ih oraspolozimo!

Zamolio bih vas da ubuduće ne koristite ovakve reči.Hvala!
topalovic je napisao(la):
Ajde levak ne zafrkavaj ljude sta ces ti bez nas i te tvoje sneze u darosavi :ppozdrav:

Takođe i vi.Hvala!
francuz je napisao(la):
francuz je napisao(la):
Zamolio bih vas da ubuduće ne koristite ovakve reči.Hvala!
Bilo je spontano, osecam se kao kuci kada kucam na forumu.
A ja bih vas zamolio da se potpisete kada imate komentar.
Hvala

Kakav potpis, taman posla, za tako nešto prijatelju, osim zelene boje, treba imati i još ponešto !!!

savoris je napisao(la):
onoliko koliko je levak zaslužio ja mislim da bi bilo pošteno da mu se stavi jedan baner na naslovnoj strani
čovjek je nesebično pomogao lično meni a vjerujem i većini ovdje , to što on živi od tog posla pitam dali treba da ga linčujemo možda :sta:
hvala njemu što je kao stručnjak izdvojio i vremena i živaca da se sa nama ovdje zeza , PITAM :koliko majstora tih ''delikatnih zanata'' je spremno da tako podijeli znanje sa nama
zvao sam ja bio nekoliko majstora u moj okruženju i samo su gledali kako da me ošišaju
::lose::
onaj ko hoće da mu majstor uradi presu i garantuje za nju izvol'te , ali taj isti levak od mene nije mogao dobiti ni dinara a opet mi je pomogao

Savo, prijatelju,
iznošenje istine, iskrenost i poštenje iskazano u ovom tvom predhodnom post-u, su nekada bile velike vrline i po njima su se ljudi gradilrali-delili na ljude i neljude?!?!

@ LEVAK

Lično te ne poznajem, na Forumu nismo izmenili ni reč, ali sam pratio Temu, i veoma mi je žao što odlaziš!!!

Bilo bi dobro za Forum, da ako postoji bilokakva šansa, da se vratiš, jer takvi trebaju okvom forumu. Medjutim, da znaš samo jedno: kapa dole Majstorčino, postao si legenda!!!

:ppozdrav:
 
"C:Documents and SettingsxpMy DocumentsMy Pictures8022011216.jpg"
2n1us7l.jpg

Post je spojen: [time]1297191690[/time]
_________________________________________________
Kish ovo je ta presa
 
Obradovic je napisao(la):
kako su ti se pokazale ovakve prese?

ja sam bio zainteresovan za neku masejku 15-8 čini mi se ali mi se prodala ispred nosa , nisam ni žalio za njom kada sam čuo da su na njoj sve mjere colovne ::lose::
 
Obradovic je napisao(la):
kako su ti se pokazale ovakve prese?
mi smo njih digli iz mrtvih,generalno smo im sve izmenjali.
sve sto kuci imamo to su one dobrim delom zaradile!
za ono vreme su one bile dobre,a sad su prevazidjene.dosta su spore,al'odrade posao.
savoris je napisao(la):
ja sam bio zainteresovan za neku masejku 15-8 čini mi se ali mi se prodala ispred nosa , nisam ni žalio za njom kada sam čuo da su na njoj sve mjere colovne ::lose::
nazalost,tako je.
e sad ako imas zivaca pa da vecinom izmenjas na standard k'o moj matori,onda je to drugo.
 
Dobre prese samo im je mana colovna mera i veliki gabarit,kod mene u kraju covek ima 124 i vec par godina balira sa njom bez problema.Cena se krece od stanja od 1200 pa do 1800 eura.
 
topalovic je napisao(la):
Dobre prese samo im je mana colovna mera i veliki gabarit,kod mene u kraju covek ima 124 i vec par godina balira sa njom bez problema.Cena se krece od stanja od 1200 pa do 1800 eura.
moj ludace pa razlika izmedju 124 i ovog groblja je ko izmedju juga i porsea
 
Nazad
Vrh