Balirka

Levak vidim da si prisutan pa ako moze jedan strucan savet. Da li na aluminijumskim iglama treba da se okrece ona vodjica gde se provlaci kanap. kod mene je to zakoceno od kad sam je kupio, menjao sam je dva puta i opet se pojela, bojim se ako se okrece pojesce nitnu koja je drzi jer je i nitna ona od aluminijuma. Pozdrav
 
steva mrštanac je napisao(la):
Levak vidim da si prisutan pa ako moze jedan strucan savet. Da li na aluminijumskim iglama treba da se okrece ona vodjica gde se provlaci kanap. kod mene je to zakoceno od kad sam je kupio, menjao sam je dva puta i opet se pojela, bojim se ako se okrece pojesce nitnu koja je drzi jer je i nitna ona od aluminijuma. Pozdrav
treba da se okrece nece da cepa kanap
 
Predpostavljao sam da treba, jer pamtim na kombajnskoj presi su se okretale. Jedino me bilo strah da ne pojede nitnu, al sad kad budem pravio nove pravicu ih da se okrecu. Hvala na savetu. :D
 
mozda bi kupio ovu balirku,moze par savijeta
i koliko se isplati dati para za nju
294p6cp.jpg
2cqejbs.jpg
 
sirotinjsaka majka prava presa izdrzljiva stabilna zasticena osiguracima pristojan ucinak jeftina za odrzavanje sve u svemu kupuj to je new holland super 70 jeste matora ali dobra kolko trazi kod nas idu do 1600 eura
Post je spojen: [time]1296411103[/time]
_________________________________________________
ejjj nisam videeo desni vezac nije njen stavljen je od lifama ili neke talijanke nije ista rupa na vezackoj osovini kod new hollanda je 28 mm a ovaj vezac ima rupu 30 mm to je neka budzevina povedi racuna vidis okom da nisu isti dugujes kilo pecenja
 
slavisa2 je napisao(la):
mozda bi kupio ovu balirku,moze par savijeta
i koliko se isplati dati para za nju
294p6cp.jpg
2cqejbs.jpg
Presa jes sirotinjska i sve je tacno sto je levak reko. Matora je dosta al je moguce da nije puno radila, mada ne moze se proceniti jer je ofarbana, ali pak ne vide se neka mehanicka ostecenja sto znaci da je neko vodio racuna. Najbolje bi bilo kad bi mogo da je probas.

Levi jer treba i ja da trazim kilo za savet?
 
steva mrštanac je napisao(la):
slavisa2 je napisao(la):
mozda bi kupio ovu balirku,moze par savijeta
i koliko se isplati dati para za nju
294p6cp.jpg
2cqejbs.jpg
Presa jes sirotinjska i sve je tacno sto je levak reko. Matora je dosta al je moguce da nije puno radila, mada ne moze se proceniti jer je ofarbana, ali pak ne vide se neka mehanicka ostecenja sto znaci da je neko vodio racuna. Najbolje bi bilo kad bi mogo da je probas.

Levi jer treba i ja da trazim kilo za savet?
jel ti citas sta ja pisem budzena presa ili je biksnovan nosac vezaca ili je navarivana sovina levi vezac je new hollandov a desni rs 3770 nisu iste rupe po osvini
 
steva mrštanac je napisao(la):
EE pa moj drug ima cb 300 njoj je tunel ogroman u odnosu na njenu velicinu. da ne lazem al minimum 50cm.
jes ti pio nesto tunel u cb trista je 46 puta 37 cm
Post je spojen: [time]1296412380[/time]
_________________________________________________
slavisa2 je napisao(la):
ko bude u rumi u cetvrtak,castim
nadji me u rumi da ti kupim presu
 
levak je napisao(la):
steva mrštanac je napisao(la):
slavisa2 je napisao(la):
mozda bi kupio ovu balirku,moze par savijeta
i koliko se isplati dati para za nju
294p6cp.jpg
2cqejbs.jpg

Presa jes sirotinjska i sve je tacno sto je levak reko. Matora je dosta al je moguce da nije puno radila, mada ne moze se proceniti jer je ofarbana, ali pak ne vide se neka mehanicka ostecenja sto znaci da je neko vodio racuna. Najbolje bi bilo kad bi mogo da je probas.

Levi jer treba i ja da trazim kilo za savet?
jel ti citas sta ja pisem budzena presa ili je biksnovan nosac vezaca ili je navarivana sovina levi vezac je new hollandov a desni rs 3770 nisu iste rupe po osvini

Ma ne kzem ja da ti gresis tacno je da je nesto ceprkano oko vezaca :udri:.
 
levak je napisao(la):
steva mrštanac je napisao(la):
EE pa moj drug ima cb 300 njoj je tunel ogroman u odnosu na njenu velicinu. da ne lazem al minimum 50cm.
jes ti pio nesto tunel u cb trista je 46 puta 37 cm
Post je spojen: [time]1296387180[/time]
_________________________________________________
slavisa2 je napisao(la):
ko bude u rumi u cetvrtak,castim
nadji me u rumi da ti kupim presu
Jesam pio al nisam blesav ja sam reko odprilike al meni ono izgleda mnogo vece bar naspram moje w ap41
 
Ko je ovde lud a ko zbunjen.... ja vašu prepisku ništra ne razumem... Al nema veze....
Slaviša, vidi se da desni i levi petljač nisu isti, oni jesu isti sistem vezivanja, ali sve mi se čini da je desni peljač komplet stavljen od lifama.... No od toga ta balirka tebe može da služi dugi niz godina....
 
Nazad
Vrh