Balirka

Iz djurdjenovca,a za cijene neznam jer dosad nisam nista kupovao. A kod vas?
 
Kazner je napisao(la):
A sta ako tocak upadne u rupu? Ili ide niz neki dublji razor? no:no:no:no no:no:no:no no:no:no:no Nismo mi dzaba poskidali tockove. Ima raznih njiva. Bar kod mene. Ovako uvek jedna ruka na hidraulik i nema problema.

e tacno ima svakakvih njiva u kojim i tocak ne pomaze,ja cu na ap 61 ugraditi cilindar na pikap jer kacam na poteznicu,
Kod mene je pikap na klik klak i podize se i spusta lako iz traktora pomocu kanapa, zato i nemam problema. Moze se i lako prepraviti samo stavis umesto amortizera klip i eto ti hidraulicni pikap.
 
nema hidrauliku ni jedna 61 to kao standardnu opremu ipak su to stare prese,imas i mladjih modela tipa :52,500,i sl koje ne maju to kao standard opremu
 
Zna li neko za koliko para bi se mogao naći polovan tanjirasti zupčanik na reduktoru LIFAM-ove balirke (2005-o godište)? Da li se može menjati samo ili u kompletu sa konusnim? Unapred hvala. :cao:
 
Hajde drustvo da malo prokomentarisemo ove petlace valjali ovo sta hoceli vezati pocetnik sam u ovome tek sam kupio

2yw6ec7.jpg



Popravio sam da se vidi slika....
 
Ovo je welger ap 52 probao sam je zato je prljava svezala je oko 70 kom bez greske ali na samom pocetku 10 bala nije htijela ni jednu a onda pocela stancati bez problema.Tek je uvezena iz italije i platio sam je 2800 eura bez kardana dugo nije radila negdje je stojala.Neznam jeli bila skupa ovdje se kod nas krecu oko 3500 eura i nista manje
[/quote]
 
Nazad
Vrh