Balirka

tu u jednom selu koje se zove darosava.pa predpostavljao sam da je starija,jer sam je platio 1000 eur.mislim da me zezaju igle,slabo mi veze.moram da kupim nove,da vidim da mi neko napravi ko ih pravi.
Post je spojen: [time]1291538941[/time]
_________________________________________________
sta imas od delova za nju?
Post je spojen: [time]1291564244[/time]
_________________________________________________
morao sam da pravim rudu novu,kupio sam novi kardan,jos samo da joj sredim te vezace i da joj malo uradim limariju i ofarbam posto to sam radim i bice kao nova
 
ja sam radio u darosavi do pre 3 godine i onda sam poceo privatno a igle ako nisu mnogo krive mogu da se isprave to je najmanji problem mislim da tu ne zezaju igle to je specifican vezac gde si u rudovcima da svratim kad budem prolazio
Post je spojen: [time]1291572431[/time]
_________________________________________________
mozes da mi slikas vezace
 
skreces kod bivse kafane cik-siti ako znas,ako si cuo,prema crkvi ides,pa odvajas za spasice.tu su petljaci kao na kombaju zmaj 132,133.ispada da nisu igle krive vec mislim da ne izlaze dovoljno da bi onaj rog iliti ,hvatac kanapa,mogao da uhvati kanap.samo mi je to problem.jer kada onaj rogcic uhvati kanap bez problema petljaci vezu kanap.probacu sad da postavim imam sliku petljaca.
Post je spojen: [time]1291576342[/time]
_________________________________________________


Uploaded with ImageShack.us
 
znam ja sto bi ti opet
Post je spojen: [time]1291580281[/time]
_________________________________________________
ja sam radio kod snezane godinu i po
 
Koje su originalne dimenzije guma za welger45,pogotovo me interesuje ona manja na pick-up-u,zna li neko?
 
Ne smeta meni što vi pišete o ženama i ostalom ali kada tema krene u off to mi smeta jer napravite posla urednicima bez potrebe.
 
gaul je napisao(la):
Koje su originalne dimenzije guma za welger45,pogotovo me interesuje ona manja na pick-up-u,zna li neko?

Ta manja guma ti je 7.00-12.

Mene zanima kako sa serijskog broja balirke welger ap 45 očitat godinu proizvodnje?
 
Auuuu kolika tema, ko ce sve ovo da prelista. Izvinjavam se ako je vec negde bilo reci o ovome ali moram da pitam. Interesuju me dimenzije i tezina velikih kvadar(bigbale) bala slame. Znam da to zavisi od mnogo faktora, ali mene bi zadovoljili i odokativni odgovori, znaci odprilike ili od-do, posto stvarno blage veze nemam koliko bi to moglo da iznosi. Uopste nemam predstavu. Hvala. :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh