Balirka

Ja danas odradio 380 bala bez greske, sto slame , sto sena, samo stekce, sutra mazem!
Post je spojen: [time]1279404996[/time]
_________________________________________________
ali ne grafitnom :haha: :haha: :haha:
 
:D :ppozdrav: tako se stedi ::novac:: a ne daj za majstore i crno iza nokta nadam se da se levak nece ljutiti pa tu smo da pomognemo jedni drugima sto mozemo_Ode leci ljudi krepan sam, do sutra i laku noc.
 
[/quote]ma jok brate nego ovaj topalovic stipsa neda pare samo paradaiz duguje mi vec 2 tone
Post je spojen: [time]1279372029[/time]
_________________________________________________
CAR je napisao(la):
ma covijek je gladan i zedan cijeli dan se przi na suncu pa presa nemoze ni raditi kad nemoze razmisljati jer kako se kaze prazna vreca nestoji
paradajiz prosao sad si ga najebo radices za papriku i to ljutu :haha: :haha:pa ces na jesen praviti ajvar :ppozdrav:
 
ma jojj ako ga zapadne i 100kg kiselog kupusa nek bude zadovoljan kakva paprika ma to je luksuz :haha:
 
Opet danas 400 bala napokon je balirka zasluzila dobro natapanje tovatnom masti odoh odmah.
 
Konacno evo i nje na forumu.Moja najbolja drugarica ovih dana. :haha:
E sad da vas cujem o oceni,na konto postova u ovoj temi pre izvesnog vremena.Meni je :D :D G]http://i28.tinypic.com/2v1og1l.jpg[/IMG]
 
e ovako, hvatac kanapa radi dobro, dodavac kanapa radi dobro, skidac kanapa izgleda tu pravi kurslus.... ali ne znam na sta da obratim paznju.... mozda ono sto trci unutar tela vezaca tj. ona kuglica da se potrosila pa zajebava.. :sta:

P.S. Nozic je ostar.
 
Ako je skidač kanapa iskrivi polugu noža i teraj ručno dok se ne uveriš da skida kanap,bili su ti tupi noževi pa se poluga iskrivila :ppozdrav:
 
lepo kazem , nozic je ostar i lepo odseca spagu, ne zvace je . Poluga noza ide tik uz "patka" ali kao da nekad ne ode u stranu da ga svuce koliko treba...
 
prati ljevi i desni petljac ali konplet i swve ce ti biti jasno obadva moraju identicno raditi zato verglaj rucno a jedan nek nateze za spagu nezali 50 bala lufta

Post je spojen: [time]1279486932[/time]
_________________________________________________
Nema levaka ili se zapio ili negdje pored svijetlom radi a da nije kod moje punice slucajno :sta: :haha: :D.
 
ma rekoh ti 100kg kupusa nek si za zimu ukiseli,a mozda pijevaljka po stolu sad igra
 
Dragane-poluga noža je u pitanju 100%,ako ne ide do kraja iskrivi je na licu mesta,ja sam isto imao problem kada sam pokrivio igle jer je jedna igla iskrivila polugu
 
zorane ja nisam imao havariju , mora da je do ono prstena sto ide unutar tela vezaca , mora da se istrosio na jednom delu pa kad naidje na taj potroseni deo onda nece da skine kanap.
 
Nema to veze sa havarijom,promeni prsten pa ćeš onda videti i kod mene je malo izlizan-presa je takva zajebana mašina da joj milimetar znači puno,da li se tebi dešava na obe strane :sta:
 
Nazad
Vrh