Balirka

Велгер то се само квари,ено код мог рође само неки мајстори :osmeh:
 
Opet kazem lanac na vezackoj osovini i rs vezac = Ne pouzdana masina.( za moje shvatanje smece)

Imao 10 god RS smece je smece!


Sta ja znam moja se welger samo kvari, jos stala na njivi nije u 15-16 god koliko je imam.

ja sam ne znalica i zivim u zabludi.

Strucnih i pametnih ljudi po forumu na izvoz koji su kompetentni da komentarisu a majstor im verovatno dolazi za presu.




Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Kako kome kod mene dva welgera i stalno kvar a moja na rs vezačima niš u 5 godina štelanje.
I još se moja pogoni lakše a pogotovo ne volim welger kad spaja bale ti bacaj pa ja razdvajaj.
Totalno profulano ja u 5 godina noža nit sam brusio niti ništa.
A ovi mjenjali ih i stalno problem
 
66448760_642753912911925_7409237718573514752_n.jpg
svugde samo evrići
 
Neznam, toliko sam zagazio u Claas ove vezače da bi mi bilo problem opet učiti
Matorog konja ne uči orati!!!!
A mislim da je svaka dobra manje više, sve zavisi od polovnog smeće šta te zapadne!!!
Iskreno RS mi je zanimljiv što sam skida MRTVI čvor sa petlića
Nož napolju vidiš ga
A sve su to isra govna polovna, niko od nas nije uzeo novu pa da budemo realni
Jedina bitna stvar je širok pick up i velika bala 400x450mm
A sve ostalo su varijacije na temu!!!
A evo njakam jebeni POLJOSTROJ radjen po licenci iz 60god i nije mi lanac preskakao, ali su zaglavile šapurike u klip i spičile igle
Juče drugaru na CONSTANT upale ciglica u klip i sjebala jednu iglu? To je sreća ništa drugo

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Ajde sad drugar ide da gleda ujutru welger 63 šta su mane i prednosti

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Evo i kod rusa stigla welger balirka , samo malo tise lupa od seoskog crkvenog zvona , ali kako vidim vec je podmazao preradjenim uljem petljac :haha:, prvi tjuning:cool:. A rekao bih da je dodao i jos jedan spaner na pogonski lanac vila.....

 
To bi trebala da bude sređena presa.Kupio je burazer skoro 61 sa vezačem od 63.Presa da se 2 puta raduješ sa njom. :haha:
 
Ono sta bih ja sad gledao da kupujem bilo koju presu niko mi nebi dao da vidim, otvorio bih da vidim konusno tanjirasti i klip napolje na vizuelnu inspekciju, sve ostalo je manje vise ne bitno da se lako zameniti.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
A što klip? On bar bravarija
I kt par se uradi, navare se zubi i pomeri se za pola kruga i bude bogovski
Po meni je osovina petljača, stremen, to je nešto bitno
A klip klipnjača, pick up ta je igra


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Nazad
Vrh