Balirka

Ja sam uskakao x puta da pomognem a pomagali su i meni.Ima nečeg vrednog u dobrim međuljudskim odnosima.
 
I ja isto uskačem komšijama kad im stane presa. Doduše oni su meni samo jednom kad mi je namotalo kanap oko petljača i slomio se zupčanik petljača i kljun moja krivica. Više volim da ja idem u ispomoć nego da meni pomažu.
 
I ja sam puno puta pa eto pa kad ti treba nikog nije briga.
400 eura nov dio a nemožeš ga do drugog tjedna dobit
 
A treba piksirat i koga god sam zvao nema tjedan dana vremena.
To su majstori a novo sve 400 eura nije puno sano da hoćeotvorot trgovinu i 170 km se moram vozit
 
Ma meni da gori ja bih platio da mi neko pobalira kad vec niko nece da pomogne.

Veca je steta da kisne sad 3-4 dana i da propadne

Zaradice presa sve to nazad.

Mada ako menjas celo telo greota je ne promeniti i osovinu petljaca, a ako menjas osovinu greota je i drugo telo ne zameniti , vuce jedno drugo ako hoces zglavno, ako je krpljavina onda sve moze :)


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ako je od skoro poceo da zeza nemoguce da se nije mogao skrpiti da zavrsi ovu sezonu, sve na telu se moze zameniti bez skidanja tela i vadjenja osovine, nije to posao da se radi u jeku sezone, ako je problem bio samo hvatac kanapa na jednom vezacu to se moglo srediti sa mnogo manje para, pa kad prodje sezona izremontujes na tenane jer uvek kad se nesto puno rastura iskrsne neki nepredvidjeni problem.
 
Bio je čovjek koji radi to pa Reko da treba sve piksirat špaga upane kod zvijezde jer se poderalo.
Gledao je dok je radila dve bale zaveže 10 razveže hvatač ima dobre zube al eto dobilo je lufta sve
 
Rastavio je već a ja nisam slikao masne ruke
Može on napraviti cijena pol novog s varenjem i tokarenjem.
Pitanje do kada će to bolje stavit sve novo nego da me opet izda.
Sijeno je najgore kad sestroj pokvari
 
Dobar dan kolege.
Imam presu Claas Markant 40,zanima me originalna dimenzija gume (ove sa strane vagona)?
Gde bih mogao za istu da nabavim originalnu felnu?
A ako neko od vas zna da sa neceg drugog pase felna na ovoj presi bio bih vam vrlo zahvalan da me uputite sa cega pase?
 
To je 5 rupa prečnik 15,3"
Original ne znam
Znam da paše felna 16" od špeditera Dubrava
Ako je slučajno 6 rupa imam takvih i felni i točkova da prodam

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
To je 5 rupa prečnik 15,3"
Original ne znam
Znam da paše felna 16" od špeditera Dubrava
Ako je slučajno 6 rupa imam takvih i felni i točkova da prodam

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora

Hvala druze na pomoci.
15,3 to je bas vala neka leva mera.
Ja imam neku felnu sa gumom sto sam pozajmio od nekog,al sada treba da se vrati vlasniku pa ja ostajem bez tocka,a felna njena neznam vise gde se zaturila i eto ti muke,a posto nisam u Srbije onda su mi maltene ruke vezane.
Cekam da mi sestra uslika tu felnu sto je sada na presi i dimenzije gume pa cu postaviti ovde slike pa bice neko uspe da prepozna od cega je feluga.
Mada je moguce da je bas od te prikolice sto si ti naveo.
 
Nije to leva mera.To je redovna mera samo je kod nas problem kada treba da se kupi nova guma u toj dimenziji koja košta od 9 do 12.000 dinara a polovnih dobrih nema pa se onda pribegava budženju i karabudženju.
 
Nazad
Vrh