Balirka

Ja SPRINGER koristim već godinama i zadovoljan sam.:ppozdrav:
 
lovac luka@
Pravo da ti kazem nisam bas verovao za zavezak u Springeru jer ga koristim vec 4-5 godina i dosad nikad nisam naisao na cvor u klupcetu.
Medjutim pri proslom baliranju u ponedeljak sam se i ja uverio ,2 cvora u jednom klupcetu tipa 400.
Inace mi se svidja vezivo jer za razliku od ostalih nije kruto i lepo je upredeno.
 
Nema nikad cvor u klupcetu, on se napravi jer se kanap kad predje pola klupceta i vise nekad sam previse odmota i zapetlja i dodje na zatezac pa otkine a vama deluje kao cvor.
Inace isto samo springer koristim tip 500

Jel bi se moglo uzeti preko njega spage da ne idem preko preprodavaca jer bas puno trosim blize 120kom godisnje a ovi 1400-1500 uzimaju po klupcetu


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nađi broj telefona i zovi čoveka.U srećno vreme meni su donosili na kućnu adresu direktno iz Drvoplasta 200 komada klupčadi tip 500 i znalo je da bude i malo a sada mi treba deseti deo toga.
 
Kod nas springer nema ispod 1500 din klupce a znao je da se uvrne u masnu tamo oko sredine klupceta. Ja sam zato presao na MAK-Italplast i na Uragan... A njih imam u maloprodaji po 1250din
 
Nađi broj telefona i zovi čoveka.U srećno vreme meni su donosili na kućnu adresu direktno iz Drvoplasta 200 komada klupčadi tip 500 i znalo je da bude i malo a sada mi treba deseti deo toga.

Isto tako i meni na bale donosili, a sada 4 klupceta godisnje.
Mislim da je problem kod drvoplasta zato sto je jako "ostra" uzica i unistava brzo vodjice, petljace,...
 
Drvoplast je onda bio odličan.Krut da ali lepo namotana i jednaka klupčad a onda su se iskvarili pa su liferovani.
 
Drvoplast bio NO1 u pocetku ali onda poceli da rade od recikliranih sirovina i postao previse krut i ostar pa je znao da se useca i brzo jede petljace,igle i ostale delove preko kojih je klizio.
 
Drvoplast kod nas 1250 klupce. A prosle godine sam prolazio kroz sjenicu i vidim tamo isto drvoplast samo cena 950din klupce. Koristio sam i makital tip 500 i lepo je isla nije krut kao drvoplast ali kasnije su ga izbacili ovde iz prodaje.
 
Drugari prodajem MF 120 vlasnik 14godina. Balirka u extra stanju,većeg kapaciteta,prodajem jer sam presao na rolo bale. Cena 2800e. Vise slika i video snimaka preko vibera.
18296e00b5323efa4851018e37b9366d.jpg


Послато са HTC Desire 650 уз помоћ Тапатока
 
Juce me nesto zezala balirka, pukao dodavac manile, stavim drugi dam matorom da vozi a ja sedim na balirci, tajkan malko sirov pa nezna kad je puno mase tera ko da je tudja, a ja brojim treba od 8_10 sekundi za balu

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh