Balirka

Da li neko zna velicinu tunela na claas markant 40?


Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Mali tunel 45x40 ako me secanje sluzi
Niska bala dobra za KIRIJANJE bude mnogo

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Ja imam markanta 50 ima tunel 46x36 Velike bale,teske,nezgodne za pakovanje ako su ispod 80-90cm.manji tunel bi mi vise odgovarao

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
 
A ako nekome treba neka pomoc u vezi markanta neka se javi...neko je napisao da ima.problem sa iglama...ja sam ih sam krivio i stelovao,jako je prosto da se to uradi,nema potrebe da se bacaju pare za nekog majstora.

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Ti bi kod mene u selu mogao lepo da profitiras
Mnogi koji imaju klasove prese se u zadnje vreme pate sa njima, ima jedan majstor ali kozu skida, onda ljudima lakse da se muce nego da razmisljaju koliki ce ceh biti na kraju inace pre su jako lepo radile, nabalirale bala nema broja

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
Sto davno rece jedan komsija, presa je I JED I MED, ni brzih para Ni skupljeg kvara!!!
Juce sam terao poljostroj kao tudju, zitna slama kosio LEXION 450 otkosi ko planina, siri od pick up_a a visoki do ceslja na pick up_u,
Ide BABETINA ko grom uradi 750 bala za 3h Ferguson otresa dimi ko ciglana Al ide, gde se izasrao LEXION ide oko 7_12 bala u mestu
Danas odem da uradim ovsenu slamu I BELAJ!!!!! BAS BELAJ , njiva je nekad bila smetliste I'ma svasta u njoj, uhvatim ciglu u gomili slame u nju udare dodavacke vile I otkinu sva tri sigurnosna srafa, I otkinu zadnje kuciste kolenaste osovine gde je umesto caure ubacen lezaj S 207
Resim to na njivi nekako samo da zavrsim I ono opet pick up unese smotiljak paljene zice to se zabije u klip u kanale za igle, igla krene podigne zicu petljac ke uhvati, uhvati je I drzac manile igla se iskrivi
EJ ZIVOTE VARALICE!!!
Kljun iskrivljen
Igla kriva
Kuciste otkinuto
Pecurka drzaca izbrazdana!!!
Sreca pa sam odma skonto da se nesto desava zvuk je bio porazavajuci
Sreca sve se dalo resiti do veceras,
Sutra radim detelinu a u nedelju opet iza LEXIONA u slamu jos mozda 500_700 bala
Bale slame prodajemo po 50din pred kucu I ide hvala Bogu
Prodao sam do sada 1500 I Ima jos poruceno


Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
U pravu ste 36x40cm a naci cu knjigu veceras pick up oko 130

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Ja imam markanta 50 u odlicnom stanju ako neko ima markanta 40 a hteo bi da menja,neka se javi...

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Najvise zbog manje bale...a i traktor nije nesto jak...imt 542. Inace ja sam iz ripnja,kod Avale...ni jedna njiva nije ravna...dosta je brdovit teren...navikao sam se pa.mi.nije problem...nizbrdo se balira sa blokadom... Najvise bi menjao zbog.manje bale

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Jako dobro znam gde je RIPANJ Pinosava, Lipar
Jbg ujak mi tamo doktor veterine Kozomora Rajko

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Jel ga znades?
Onaj sa HIPI frizurom

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Sad n sto prevrcem KNJIGE STAROSTAVNE nisam ljubitelj HARD DISC tehnologije
Sta mislite sa kojim kanapom su predvidjene da rade Class balirke?


Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Sad n sto prevrcem KNJIGE STAROSTAVNE nisam ljubitelj HARD DISC tehnologije
Sta mislite sa kojim kanapom su predvidjene da rade Class balirke?


Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
Ja mislim sa tip 500. Ja sam u moju stavljao i 320. Radila bez greske

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
 
TIP 300-400
ja koristim 320-400 obicno 320 mnogo puta se bala istovara utovara gura po betonu bude na tavanu ispod crepa, baca sa tavana na beton 3,5m I tip 320 mi je naj bolji, I ako se osteti kanap ne puca!!!
Onaj tip 500 mi tanak jadan kao za paradajz

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh