Balirka

Pa i ja mislim da je najbolje drvo za klizac jos kad se stavi NAPARENA BUKVA raskuvana u ulju to je doveka
 
To je bilo kod mene na starom AP 12 KAISARU

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Samo vi trpajte letve , ja sam sa ovim prezadovoljan

sta je lakse gurati drvo po tunelu ili lezaj ?

a lezajeve i sine priznajem samo na 6 i 7 seriji welgera,ove manje su glupavo uradjene pogotovo novije serije mi se ne svidjaju , natrpalo onih sestougaonih osovina,onih jadnih zupcanicica sa sitnim zubima , bespotrebno komplikovano,zato je na starijim serijama to odradjeno vrhunski

- - - - - - - - - -

Daner u S.Pazovi kod Mihala.Isti kao made in Ada.

Ako zatreba probacu te pa cemo videti
 
Ima tast sa letvama welger, da ti dam broj da ga pitas sta misli o njegovoj a sta o mojoj .

Ako nisi imao 6 ili 7 seriju welgera nisi ima zglavnu ni balirku ni lezajeve. Pogledaj malo po netu kako je to uradjeno pa ces se zamisliti oko letava

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Danas isao u poljostroj u odzake danas im je bio zadnji radni dan STECAJ
Uzeo sam svasta
Sanka
Dodavac komplet
Caure i osovina za drugi dodavac
Caure osovine petljaca
Petlici
Potezna stangla za igle
Sve oci za manilu i tockici na iglama
Caure nosaca igala
Caure u zamajcu
Zljebasta poluga iza zamajca
Oba noza
Klicac u tunelu L dugacki
Klizac srednji kocka
Klizac na klipu dugacki
Osovina u klipu i caure
Srafovi za sve klizace
I jos po nesto sve zajedno 52100 dinara
Fale mi jos lezaji za klip i klipnjacu

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Ima tast sa letvama welger, da ti dam broj da ga pitas sta misli o njegovoj a sta o mojoj .

Ako nisi imao 6 ili 7 seriju welgera nisi ima zglavnu ni balirku ni lezajeve. Pogledaj malo po netu kako je to uradjeno pa ces se zamisliti oko letava

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока



Nek si ti zadovoljan sa svojim welgerom a ja ću se patiti i dalje swa letvama od 20 era
 
Letva je zakon za nase uslove obicno svi stavimo PRC lezajeve oni se raspu i eto najeba a letva samo da CRV ne udje

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Kod mene Levi bio, kaze mogu letve da idu jos par godina, a presa je stara ih ih..Ne cuje se presa kada radi, a ove sa lezajevima odjekuju selom.

Poslano sa mog Picasso koristeći Tapatalk
 
Znaci po vama nauka je nazadovala, cim su letve bolje od lezajeva, jbg poskidajte i tockove sa prikolica pa na letvama vozite,sta zna onaj sto je izmislio lezaj .


Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Imao sam presu sa lezajevima na klipu, sada imam presu sa drvenim klizacima.
Definitivno bolje, jeftinije i dugotrajnije rešenje su drveni klizaci.

Послато са LT26w уз помоћ Тапатока
 
Mislim da ce se kolege sloziti, govorimo da su drveni klizaci jeftinija, dugotrajnija, za mene i tisa opcija u odnosu na lezajeve koju su preskupi (original) za seljaka koji se bori da svaki dinar ustedi. Svjesni su svi da mladje prese nose lezajeve, ali cini se da uslijed loseg kvaliteta dijelova i cijene originala, nije bajno rijesenje za nase poljoprivrednike.

Poslano sa mog Picasso koristeći Tapatalk
 
- - - - - - - - - -

Nema treba kupovati samo Welgere serije 6 ili 7 i plaćati ležaje po 20 -30 era
 
Nazad
Vrh