Balirka

Dal taj Jaso Mihalj dalje delove brzom postom? Treba mi ona spirala na RS vezacu.

Послато са 5023F уз помоћ Тапатока
 
Da li se čaura donosača kanapa nituje ili mora da se kupi drugi donosač kanapa.

- - - - - - - - - -

Da li se čaura donosača kanapa nituje ili mora da se kupi drugi donosač kanapa.
2hyxcbd.jpg

9jdbo7.jpg


2hyxcbd.jpg

2mwfoud.jpg
kakvo nitovanje.
Ugradi ova dva zglobna ležaja i mir.
Na donosaču zavariš vijak M8 bez glave a na drugom kraju poluge odsečeš krivinu i narežeš navoj M8 i tu stranu stegneš sa vijkom M8 x 25 za polugu.Ležaj je SIKAC 8. Pozdrav!
Qyixd.jpg


Dobićeš nešto ovako
QyyVW.jpg
 
Kakav je to zglobni lezaj? Ja na slici sto vidim ovo je spona

Sent from my Redmi Note 4 using Tapadjoka :)
Da li Jaša drži delove za Claasa? Imam aksijalnog lufta u zamajcu, nekih 2-3mm, šta tu ne valja, presa je markant 50.
Greskom sam citirao danerov post.

Sent from my G630-U20 using Tapatalk
 
Da li Jaša drži delove za Claasa? Imam aksijalnog lufta u zamajcu, nekih 2-3mm, šta tu ne valja, presa je markant 50.
Greskom sam citirao danerov post.

Sent from my G630-U20 using Tapatalk
Slikaj taj deo pa da vidimo o cemu se radi,ja sam imao problem aksialnog lufta u zamajcu pa ako je isti problem da ti kazem sta da radis.

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Slikaj taj deo pa da vidimo o cemu se radi,ja sam imao problem aksialnog lufta u zamajcu pa ako je isti problem da ti kazem sta da radis.

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
Ne znam koji deo konkretno da slikam. Kad uhvatim rukama zamajac i gurnem napred-nazad vidi se da ima lufta tamo gde ulazi osovina u reduktor.
 
Jel osovina ide tamo , vamo , ili samo zamajac. Ako samo zamjac šeta, moraš na njemu zamjeniti piksnu. Jer ako postoji osgurača na zamajcu, kad pukne. zamjac se okreće a osovina sa reduktora stoji. Tako se s vremenom javi luft između zamajca i osovine reduktora. Ako imaš lufta na osovini reduktora tad je vjerovatno ležaj u reuktoru potrošen
 
Nazad
Vrh