Balirka

kolege hvala na pomoci . Uspeo sam da vratim sve na svoje mesto prema fazi igala. Prema iglama sam stelovao klip, a onda sam vile podesio
prema klipu. Da dodam da presa nije izasla iz faze.
Kolega
majstor1 dali imas taj prirucnik u PDF?

user-offline.png
i dali bi ga podelio sa nama ili na pp
 
Da li se čaura donosača kanapa nituje ili mora da se kupi drugi donosač kanapa.

- - - - - - - - - -

Da li se čaura donosača kanapa nituje ili mora da se kupi drugi donosač kanapa.
2hyxcbd.jpg

9jdbo7.jpg


2hyxcbd.jpg

2mwfoud.jpg
 
Da li sutra ide neku u Smederevsku palanku? Treba nesto kupiti i posle na klopu...

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Da li se čaura donosača kanapa nituje ili mora da se kupi drugi donosač kanapa.

- - - - - - - - - -

Da li se čaura donosača kanapa nituje ili mora da se kupi drugi donosač kanapa.
2hyxcbd.jpg

9jdbo7.jpg


2hyxcbd.jpg

2mwfoud.jpg
Kod mene su obe rupe bile jajaste, pa sam ih razbusio na vecu meru, kod strugara sam ostrugao novu cauru i nju sam nitovao, a za onu vecu rupu sam dao da ostruzu adekvatnu podlosku za onaj imbus vijak koji sve ovo nosi...
 
Kod mene su obe rupe bile jajaste, pa sam ih razbusio na vecu meru, kod strugara sam ostrugao novu cauru i nju sam nitovao, a za onu vecu rupu sam dao da ostruzu adekvatnu podlosku za onaj imbus vijak koji sve ovo nosi...
Gledao sam na you tube kako na John Deere presi stavljaju dodavace sa G lezajevima

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Ma javno cemo nema tu sta. Pred sezonu pregledat lezajeve na malju investicija godisnje 50ak eura i naostritit noz. Od kvarova mi nije nista posebno otislo. Na jednom petljacu promijenio jezicak i lezajeve na pick up u , da se razumijemo svega godisnje napresam oko 20ak hiljada bala. Traktor s kojim ja radim je 85 konja i diplak jer imam brda dosta. Rakovica 65 je presala sa njom par godina druga i treca spora, vecinom druga jer je 3 bila puno i nije mogla da pogoni ( ovaj od 85 ks ide u 3 sporoj bez problema iakavih) . Kapacitet pa sad tesko diskutovat o tome ali ako je sve uredu : novi buntevi spage, velika njiva, lijepo zgrnuti redovi nekih 300 do 350 bala na sat. To je moj maksimum jer inace nema vece njive od 5 duluma. Sa vezacima za 10 godina ama bas nikakvih problema osim tog jezicka. Redovno podmazivanje i samo vozi. U pitanju je rs vezac i uopste nije problem sa njim. Po mojoj procjeni po kapacitetuz je u rangu sa welgerom 61 i 63. Osigurana je fino na zamajcu i na petljacima standardno.
 
Nazad
Vrh