Balirka

Danas poteram BABETINU prva brza fergusonom seno sirovo tunel skroz otpusten, bale teske Ali bmekane ko slina pjebava, puca manila, tesko skida sa petla I tako 200 bala
, predjem u seno suvo kao barut 3kj dotegnem tunel 20krugova opet prva brza puna usta ide ko lutka bale ko cigle nemos prste pod kanap zavuci ide samo peva, predjem u jecmenu slamu ima 40% sirka ide nabija ko metak uradio 100 bala
Predjem u mokar korov bas vlazan a jao muke moje puca kanap drka jedva 60bala
A da spomenem da sam iznenadjen losim kvalitetom SPRINGER 320 nasao sam 5_6 cvorova u klupcetu, bas me neki los zapao a ostalo mi od jesenas
Veceras sam doneo novi dzak SPRINGER 320 pa cemo videti sutra

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Ja kupio kanap uragan 500 plavi,muke moje...u oba klupceta na svakih 10 ak bala izvlacim po 3-4 metra pljosnatog kanapa...kao traka...sirine oko 1,5-2 cm....i tada kada naidjena los kanap nece da vezuje...pa ponovo vracanje sena....cas leva,cas desna strana...uradio 185 a 35 nije vezala....doslo mi da placem....

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Ja koristim Max power tip 500 poljostoroj union, 8.2€ klupce i nemam nikakvih problema..
 
Ja sam koristio tornado tip 500 u Class markant 50 i nisam imao problema. Ali sada ga nije bilo i ja uzmem uragan....

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Danas poteram BABETINU prva brza fergusonom seno sirovo tunel skroz otpusten, bale teske Ali bmekane ko slina pjebava, puca manila, tesko skida sa petla I tako 200 bala
, predjem u seno suvo kao barut 3kj dotegnem tunel 20krugova opet prva brza puna usta ide ko lutka bale ko cigle nemos prste pod kanap zavuci ide samo peva, predjem u jecmenu slamu ima 40% sirka ide nabija ko metak uradio 100 bala
Predjem u mokar korov bas vlazan a jao muke moje puca kanap drka jedva 60bala
A da spomenem da sam iznenadjen losim kvalitetom SPRINGER 320 nasao sam 5_6 cvorova u klupcetu, bas me neki los zapao a ostalo mi od jesenas
Veceras sam doneo novi dzak SPRINGER 320 pa cemo videti sutra

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
Nije to cvor u klupcetu, obicno klupcad kad se tumbaju ( neravna njiva) i pri kraju kad su hoce samo da se odmota par krugova i zapetlja se, dosje na zatezac spage i otkine naravno jer ne moze cvor( ko masna izgleda) provuci.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nije to cvor u klupcetu, obicno klupcad kad se tumbaju ( neravna njiva) i pri kraju kad su hoce samo da se odmota par krugova i zapetlja se, dosje na zatezac spage i otkine naravno jer ne moze cvor( ko masna izgleda) provuci.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Znaci cvor MASHNA rukom vezano krajevi vire 2_3cm
Video ga na bali zao mi sto nisam slikao, nosim neki SOCIJALNI sluzbeni telefon na njivu
Pod sluzbeni telefon mislim umrezeni sa ukucanima jer HVALA BOGU nisam zaposlen vec 2 god

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
radim skuplje od 18 din po bali opet ima posla

[video=youtube_share;iiAShWiBtSg]https://youtu.be/iiAShWiBtSg[/video]
 
Nazad
Vrh