Balirka

D

dragan

Guest
Planiram da kupim balirku, a do sada nisam radio ni sa jednom balirkom pa neznam nista o njima i svaki savet ce mi dobro doci. Znam da je na tržištu dosta valiki izbor raznih modela.
 
Pa gde si ti čoveče na tebe čekam! :bravo: U delu za oglase imaš moju koja je za prodaju, osnovno ti piše tamo i ima i slika. Ja za nju imam samo reči pohvale, sve što te interesuje slobodno pitaj! :ppozdrav:
 
Dobar dan
Zanima me tko je zastupnik za Pol-Mot Warfama balirke?
Proizvode se u poljskoj.

HITNO mi je
 
Nisam, ali sam zato gledao jednom kako su se iskrivili i jednom kako se razleteli vezači kao da su eksplodirali pri baliranju kukurzovine.
 
Ima komšija staru Lifamovu pa mi on izbalira, moje potrebe su male, oko 100 bala godišnje sena i slame zajedno.
 
aha ...pa ja sam vec stavio pod supu do sada 6000 bala sena i 1200 slama...a ti plasiras zito odmah ne odgajas stoku:haha:?aj mozda imas neku sliku kombajna pa mi salji
 
Ne, ja se bavim isključivo suvim ratarenjem-kukuruz, žito i suncokret. Od stoke imam nekoliko koza i jarića za svoje potrebe, kokoške, patke, ćurke....svinje sam prestao držati pre 3 godine ....ne isplativo....
Kombajn još nemam, planiram za svoje potrebe uzeti nešta malo, ZMAJ-a 133 ili 135, ĐĐ MK770, ili nešta u toj klasi strane proizvodnje.
 
a pisao sam nesto ja ima neki claasovi kombajni na prodaju 4,5 hiljada pa ako zelis da vidis...bez kabine su kosa 2.80 ako se ne varam bubanj 1.20 nisam siguran i bez kabine su...
 
Nazad
Vrh